Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked mi volt a legdöbbenetese...

Neked mi volt a legdöbbenetesebb interjúd?

Figyelt kérdés

Bár nem interjú, de eléggé meglepődtem, mikor nem rég jelentkeztem egy helyre, ahonnan fel is hívtak, és telefonon keresztül kérdezősködött a munkáltató, hogy én épen kinek dolgozom név szerint, mi a családi állapotom, vannak e gyerekeim...Sokszor személyes interjún sem kérdeznek erre rá, nem hogy telefonon.


Te lepődtél már meg hasonlón? Mi volt az?


2018. júl. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint attól is "lefagyok" hogy elmegyek interjúra, és mondják majd jelentkeznek.


Egy rakat céget azóta is várok, van amelyik már vagy 3-4 éve jelentkezhetne, mondom akkor miért az anyjukért hirdetnek.


Ha jelenlegi állásom megszűník akkor már csak pénzért megyek el interjúra, kezdetnek legyen mondjuk 100.000, kp-ba.


Szerintem is rossz ötlet.

2018. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs azt akartam írni nem is rossz ötlet.
2018. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszer hamarabb mentem be az adott interjúztató közegbe, ahol épp mondták, hogy nekik nő kell, engem meg csak lefuttatnak...

Ezután után beléptem az irodába, bemutatkoztam, mint az állásinterjúra megjelenő fél: hirtelen mindenki ledöbbent.

2018. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as:


Bocs ezt nem értem, miért döbbent le mindenki?

2018. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert ő is a helyiségben tartózkodott miközben épp ezt beszélték, de az interjúztatók csak mezei ügyfélnek nézték, aki épp várakozik, így ledöbbentek mikor szólt hogy jött az interjúra.
2018. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezték együtt élek-e valakivel és hogy az illető milyen nemű. :D
2018. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A főnök megkérdezte van e barátom és mivel nemmel feleltem ezért rákérdezett hogy szeretnék e a közeljövőben ,ha felvenne..Nem vett fel..
2018. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Interju elott kerdeztem hogy merre van a mellekhelyseg. Mondtak h folyoson balra, de a kilincset a fonoktol kell elkerni :):):):):)
2018. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!