Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diplomások, akik nálatok...

Diplomások, akik nálatok alacsonyabb végzettségű emberekkel dolgoztok együtt, mit gondoltok róluk, hogyan viszonyultok hozzájuk?

Figyelt kérdés
Egy asztalhoz ültök ebédnél? Beszélgettek velük? Azokra gondolok akik diplomát igénylő állást töltenek be és vagy kollégái vagy beosztottjai a nem diplomásoknak.

2018. júl. 9. 23:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésekre válaszolva persze. Nem a diploma teszi az embert.
2018. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Elrontottam az utolsó mondatot, szóval kollégái vagy beosztottjai a nem diplomások.
2018. júl. 9. 23:28
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
Hát igazán nem akarok kekeckedni, de gondolom, te vagy a diplomás. Fordítsd meg a kérdést. Amikor felsőbb iskolád van, mint a főnököd, és lealáz szinte minden helyzetben, hogy viszonyulnál hozzá?
2018. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként röhejes a kérdésed. Mi az, hogy leülnék-e velük egy asztalhoz? :D Ez valami külön emberfaj? A diplomás csak lealacsonyodni tud? Vagy nem is igazán értem, miért kérdezed.

Előző vagyok, én vagyok a magasabb iskolával rendelkező, akinek a főnöke csak dirigálni tud. Ez van. Egy darabig ezt kell szeretnem.

2018. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a diplomás, van bennem elég sok kisebbségi érzés és egy erős kezelés alatt lévő depresszióm. Csak infót gyűjtök.
2018. júl. 9. 23:42
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

tudod-e, hogy mi fán terem a diploma?


egy néhány észt is igénylő karon kívül csak tengnek-lengnek, szexelnek meg vedelnek.


aki meg nehéz egyetemet végzett az van annyira okos, hogy ne tartsa okosnak magát

2018. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Így már más. Természetesen ugyanúgy beszélgetek velük. De arra készülj fel, hogy nem minden ember egyforma. Ez csak az én véleményem. Nagyot lehet koppanni sajna.
2018. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 October15 ***** válasza:
76%

6.: Látom neked viszont nincs fogalmad az egyetemről meg a diplomáról. :D Persze úgy, hogy max fényképen láttad marha egyszerű közölni, hogy áh csak isznak, bsznak, drogoznak tanulni meg nem is kell elvégre tök könnyű... ezért sem mentél egyetemre az neked túl pite lett volna. :D :D :D :D


Kérdező: Nem értem a kérdést mi oka lenne nem leülni? Ált. ilyen pozícióba lévő embernek már agya is van úgyhogy nem fog óvodás módjára ezzel szerencsétlenkedni. Ellenben mint látható megvan a társadalomnak az a rétege aki lazán lenézi a komplett értelmiséget. :D


26F

2018. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy szamit. Ha olyan embernel lenne csak hely akinek nem szerepel a neveben a Prof.Dr. akkor inkabb nem is eszek.
2018. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
9.! Oda kellett volna írnod, hogy irónia, mert a végén még komolyan veszik. :)
2018. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!