Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő? Miért félek?...

Mi a teendő? Miért félek? Miért rettegek ettől?

Figyelt kérdés
egyszerűen rettegek dolgozni.Nem a munkával van bajom,előtte is végeztem diákmunkát. Hanem az állásinterjútól. Félek.. Nem attól,hogy nem kapom meg az állást. Hanem attól rettegek,hogy magamnak nem tudok megfelelni. Nehezen tudom bárkivel felvenni a szemkontaktust és ha sikerül,akkor is rövid ideig. Nehezen kommunikálok olyannal,akit alíg ismerek. Hiába hoz fel egy témát,amihez én is hozzá tudnék szólni.nem merek megszólalni. Állandóan az arcomra van írva a félelem. Középiskolába nyitott voltam,barátkozós. Majd rögtön a 9. osztályban a legelső napon egy lány úgy elvette a kedvemet,amit a mai napig nem felejtek el. Barátkozni akartam,megszólítottam és szép lassan,grimasszal az arcán megfordult és elküldött melegebb éghajlatra finoman fogalmazva. Kérlek benneteket írjátok le részletesen hogy ti féltetek e az első állásinterjún,hogyan zajlik,hogy teljesítettetek,fel e készültetek rá,és hogy tényleg olyan bonyolult mint ahogy azt az interneten írják..(illetve szigorú) szeretnék tapasztalatokat hallani,mert egyszerűen szorongok..egy évem van még a szakmai vizsgámig,és már most szorongok emiatt. Akit részletesebben érdekel,hogy mit tanulok,vagy szeretne belém lelket önteni,kérem az írjon üzenetben. üdv: egy kétségbeesett lány :(

2018. júl. 11. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szóba állni senkivel, ha nem akarsz. Nem kötelező indiszkrét kérdésekre válaszolni. Végezd el a munkát, vedd fel a lóvét, és ennyi. Ha mégis jobban alakul, akkor szuper, ha nem, a pénz akkor is megvan.
2018. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak lazán, ne legyen megfelelési kényszered, a cél vezéreljen.
2018. júl. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire szigorú, hogy milyen állásra jelentkezel. Van ahol alig kell magadról beszélni, persze olyan is ahol sokat. Igen, én nagyon féltem előtte, de egyáltalán nem bonyolult.:) Nézz utána hogy az adott jellegű interjún milyen kérdések szoktak előfordulni és gondolj ki rá válaszokat, de nem kell túl aggódni, add önmagad.
2018. júl. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!