Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 28 évesen érdemes újrakezdeni...

28 évesen érdemes újrakezdeni programozói egyetemet?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy úgy gyorsabban tanulnék, mint otthon munka mellett (az is fizikai munka szóval azzal nem gyakorlom).

Azt nem részletezem, miért nem sikerült korábban elvégeznem. Inkább feladtam, mint nem ment, csak mert nehéznek tűnt.

A matek nem megy nehezen, csak nem vagyok az, aki belemerül matematikai elméleti kérdésekbe.


2018. júl. 11. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha egyszer feladtad minek akarod ujra kezdeni? Ugyan ugy fel fogod adni egy ido utan
2018. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nem mindegy, miért hagytad abba anno... Plusz neked kell tudni, hogy rá tudsz-e szánni x évet és eltart-e addig valaki.
2018. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

érdemesnek érdemes, de tényleg nem mindegy miért hagytad abba.


tanulni amúgy sose késő.

2018. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond el nekünk, miért hagytad ott korábban, részletezd, úgy teljesebb képet kapunk és teljesebb választ adunk.
2018. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
ha az alkoholista osztrák mekis srác vagy, gratulálok, hogy kezdeni akarsz végre valamit az életeddel. szerintem érdemes.
2018. júl. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem késő bármibe belevágni. Én most álltam neki nyújtani. Lehet soha nem leszek guminő- de ez a cél :D
2018. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennél jobban nem tudom elmagyarázni, csak feladtam. Pl. ránéztem egy kötelező programozás feladatra és el se olvasta az egészet csak a címét és egyből "á ez nekem nem menne" és meg se próbáltam. Elég nagy hülyeség.
2018. júl. 12. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy ha akkor igy álltál hozzá most is igy fogsz szóval hanyagold.... ahhoz hogy meg tanulj programozni rengeteget kell szenvedni ez igy nem fog menni keress inkább mást amit tényleg ugy gondolsz megtudnál csinálni.
2018. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem. Akkor nagyon hülye voltam, ezértcsináltam ezt.
2018. júl. 25. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!