Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Milyen munkalehetőségek vannak 42 -éves nőnek középiskolai végzettséggel?

Nem igazán találok a hirdetések között...

Dajnos csak kereskedelmi végzettségem van -de nem dolgoztam eladóként

Varrónő a másik szakmám. De 15-éve saját családi vállalkozásban dolgozom... Persze nem hivatalosan.

A dolgok megváltoztak és sűrgősen a saját lábamra kell állnom.

Kérem csak az írjon aki segítő szándékkal teszi. Köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sürgős munka, , állás, tisztesség

júl. 11. 23:22  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

#Sajnos

# 1/8Időpont júl. 11. 23:24 Privát üzenet
gyár, hipermarket

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont júl. 11. 23:25 Privát üzenet
Kajáldák, éttermek állandó munkaerő hiánnyal küzdenek. Üzletek szintén. Múltkor egy virágboltossal beszélgettem, ők is embert kerestek. Mondta, hogy már nem is kérnek szakmai tapasztalatot vagy végzettséget, csak annyi a kívánalom, hogy a kasszát tudja kezelni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont júl. 11. 23:34 Privát üzenet

Én gyárban dolgozom, ide kifejezetten várják a varrónőket, és a fizetés is elfogadható.

Hipermarketekbe is állandó a felvétel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont júl. 12. 04:48 Privát üzenet

Meki

Szeptembertől tuti felvesznek mindenkit.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont júl. 12. 10:56 Privát üzenet

Betanított munka, Penny Market, takarító, varrónőket is keresnek, ha van gyakorlatod felvesznek.

Sajnos csak ilyen lehetősége van annak, aki nem dolgozott csak végzettségei vannak, én ugyan ebben a cipőben járok. Hiába van több végzettségem vagyonőrködésre vagyon kényszerülve :( Sok helyre több éves tapasztalatot várnak el.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont júl. 12. 11:15 Privát üzenet
Az egyik közeli szomszédünk, 50 feletti nőként ment el Ausztriába szobalánynak, neki is varrónő volt a szakmája. Kellett hozzá kapcsolatrendszer, de nagyon megérte neki az a 2-3 év, amit kint töltött, úgy, hogy 2-3 havonta jött haza.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont júl. 12. 15:30 Privát üzenet
Ez a baj, mindenhez kapcsolati rendszer kell. Én is már rég kimentem volna a fenébe. Itthon nem lehet semmiben gondolkozni egy családalapításig nem tudok eljutni közel 40 felé járok... marha jó!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont júl. 12. 16:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érettségivel mennyi és milyen munkalehetőségek vannak Pesten?
Egészségügyi ügyintéző végzettséggel semmelweisről milyen munkalehetőségek vannak arra hogy ne az allamo szférában lévő fizetésű melót szerezzek?
Hogyan tudok elhelyezkedni, milyen munkalehetőségek vannak ilyen végzettséggel?
Budapesten milyen munkalehetőségek vannak olyannak, aki semmilyen végzettséggel/munkatapasztalattal nem rendelkezik?
Diplomás ápolói végzettséggel milyen munkát lehet betölteni? Milyen munkalehetőségei vannak, a kórházi ápolói munkán kívül?
Mennyire van igény nyirokmasszázsra a nyugati határ közelében és milyen munkalehetőségek vannak ilyen végzettséggel?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!