Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Tudna esetleg valaki Budapesten olyan helyet ahova lehetne menni 4 hétre szakmai gyakorlatra?

Turisztikai szervező és értékesítő okj-ra járok és s.o.s-ben kéne egy hely ahol tundék gyakorlatozni. Magamtól már mindent kiprobáltam. Utazási irodákba nem akarnak egy nyűgöt magukra. Szállodák már full tele vannak vagy német és orosz nyelvtudás kell mikor én csak angolt tudok. Az elöző helyen lehúztak teljesen és 18 órát dolgoztattak takarítóként

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakma, gyakorlat, nyár, turizmus, OKJ

2018. júl. 12. 18:10  Privát üzenet  

A válaszok
Ezzel már elkéstél, a gyakorlati helyek rég beteltek, mert az egyetemistáknak már a szorgalmi időszak végén meg kell kötniük a szerződéseiket.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. júl. 19. 07:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De én nem egyetemista vagyok

# 2/3Időpont 2018. júl. 19. 20:46 Privát üzenet
Láttam, attól még az egyetemisták feltöltötték a gyakornoki pozíciókat...

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. júl. 20. 06:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok ajánlani nyári gyakorlatra helyeket Budapesten? (hegesztő)
Budapesten talulok egészségügyben, de a nyári gyakorlatra Sopronba szeretnék menni, mibel az közelebb van az otthonomhoz. Van lehetőség megis Sopron és az otthonom között tanulóbérletet venni?
Budapesten hol vesznek fel nyári gyakorlatra rendszergazdád?
Tudtok ajánlani nyári gyakorlatra helyeket Budapesten? (informatika)
CAD-CAM gyakorlatra tudtok céget Budapesten?
Budapesten a Fitness Factory vagy Príma Wellness Sportközpont a jobb? Gyakorlatra mennék valamelyikbe, de nem tudok dönteni.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!