Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki már kifúrta valamelyik...

Aki már kifúrta valamelyik kollégáját, mi volt az oka rá?

Figyelt kérdés

Tapasztalok és vélemények egyaránt érdekelnek. :) Ha nem akartál együtt dolgozni valakivel és bemószeroltad, mi volt a vágyad, vagy mitől féltél vele kapcsolatban?

Milyen módszert alkalmaztál az eltávolítására?

Olyanok tapasztalatait is várom, akik a kifúrás áldozatai lettek - mit tettetek, hogyan védekeztetek ellene? Hatásos volt?

Az egyik kollégám, akivel régen nagyon jóba voltunk, kb. egy éve bekattant. Előtte is próbálta szortírozni a nem kívánatos munkatársakat, több-kevesebb sikerrel, viszont mostanra teljesen kicserélődött a cég arculata. A főnökünk kb. bármit elhisz neki, ezért esélye sincs senkinek megvédenie magát. Engem ez nagyon zavar, mert több olyan ember is elment miatta, akikkel szívesen dolgoztam együtt.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. júl. 13. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifúrnom senkit nem sikerült, mószerólni viszont többször mószeroltam, hogy nem akarok bizonyos illetőkkel együtt dolgozni, amikor csak lehetőség van rá, így csinálják a beosztást. Az indok egyszerű volt: Folyamatos terror, diretkbe kötözködések, mondvacsinált veszekedések.
2018. júl. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen embert.

Az oka: nem volt normális, már-már elmebeteg dolgokat művelt, mindenkit lehordott mindennek, dobálózott, csapkodott folyton, miközben magától el volt ájulva.

Nem lehetett tőle normális légkört kialakítani, de a szakmai tudása miatt nem akarták elküldeni.

Addig jártam a vezetőség nyakára, akik amúgy tudták, hogy milyen a viselkedése, még belátták hogy ez így nem mehet tovább, és kirakták.

2018. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy személyiség típus, így éli ki a komplexusait.

Okot, áldozatot, csatlósokat mindig talál.

2019. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöző volta.Ha van tényleges oka és nem valaki ilyen személyiség az nem bemószerolás, én arra írtam akik mindig minden közösségi helyen kicsinálnak valakit.

Nők közt gyári munkában valami kegyetlen ami volt, diákként voltam ott, de akkora élvezettel csináltak ki másokat az ilyen személyiségek, ijesztő volt.

2019. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mekiben pl. lehetett régebben úgy kérni kivel nem szeretnél együtt dolgozni, hogy az ott

dolgozók nem tudták meg.

2019. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!