Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra milyen öltözet...

Állásinterjúra milyen öltözet a megfelelő? (irodai adminisztrációs munka)

Figyelt kérdés

Életem első állásinterjúja lesz, és nem tudom miben szokás menni. Legyen alkalmibb (fekete, fehér ruhák, blézer?) vagy inkább hétköznapibb? Tudnàtok segíteni?

23N


2018. júl. 16. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A helytől függ - én is hirdettem titkárnői állást, és a szolid, hétköznapi ruhát prefarálom (elsőre lehetőleg új, semmiképp sem bolyhos vagy kifakult, inkább elegáns, és semmiképp sem k..vás).

27/F

2018. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
nyári vékony kiskosztüm, egy szép blúzzal.
2018. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó ötletek! Köszönöm! ;)
2018. júl. 16. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Ha tutira akarsz menni és férfi az interjúztató, akkor kirakod amit csak kilehet, nagyjából ennyi a siker kulcsa. De ezt 23 évesen magadtól tudnod kéne.
2018. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy egy normális kérdést miért kell már megint ilyenekkel szètbarmolni. Örülök neki,hogy 23 évesen nem annyi eszem van mint neked. Gondolom lehetsz kb 12 éves. Ha meg poénnak szántad, akkor jelzem, hogy nem volt vicces. Nem minden nő krvának készül, ne is haragudj. Szánalmas vagy.
2018. júl. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!