Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek fel sehová...

Miért nem vesznek fel sehová ápolóként?

Figyelt kérdés
Megvan a papírom, méghozzá kitűnővel végeztem az ápolóit. Helyettem megint egy ki nem mondom mit vettek fel, beadtam vagy 40 helyre a jelentkezésemet, nővérszállót meg nem akarnak biztosítani, inkább lepasszolnak, hiába vannak meg a képességeim (jól kommunikálok, empátia, ügyesség, kitartóság). Már arra is gondoltam, hogy fiatal vagyok és attól félnek, hogy ha felvesznek egyből elmegyek szülni. Akkor mi értelme volt kitanulni az ápolói szakmát, elmehettem volna a c- típusúakhoz ennyi erővel, aminek nincs meg még a nyolc se!
2018. júl. 18. 06:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nézelődj külföldi állásokat. Jobb fizetés, jobb környezet. Itthon nem nagyon becsülik meg az egészségügyben dolgozókat.
2018. júl. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
kamu hirdetés vagy valami más gond van veled, itthon ölnek az ápolókért akkora hiány van belőlük.
2018. júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, miért nem próbálod meg a "házi" ápolást, mi pont most ebben vagyunk, hogy nagymamámat, nem veszik fel semmilyen otthonba, és vakon magában van. 😟
2018. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bentlakós nyugdíjas otthon.

Kórházak rehabilitációs osztálya.

Utólsónak hagytam, az " elfekvőset ".

2018. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Mondd ki nyugodtan, olyat aki szpja az orvos ..át.


Engem 13 éve nem vesznek fel, nem is dolgozom a szakmában.

2018. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy kb olyan városba mint BP, van 100 eü.i intézmény aztán mégis protekcióval lehetne bejutni dolgozni csak, hát a viccek vicce ez. Isten háziorvosnak szólni, hogy nyíljon meg a kapu :D Hát nekem ne nyíljon meg így.
2018. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

2: "vagy valami más gond van veled,"


Hát persze, nem miniszoknyába, bugyogó nélkül megy oda, hogy amikor lehajol kint van a sunyája, topba, kimaszkírozva, mázolva mint egy útszéli, tűsarkúba, ez kell, ez kell az orvosoknak, ezt nézik felvételkor, nem az emberséget, meg a szakmai hozzáértést.

2018. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Persze :D

Ekkora kamu kérdést, meg rá másik felhasználóról kamu válaszok. :D

Átlátszó.

2018. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Örülök, hogy tetszik és kamunak tartod, mert nem az.
2018. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kései Sirató ***** válasza:
40%
Nem hihető, kamu a kérdés, minden osztályon rengeteg ápolót keresnek.
2018. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!