Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok munkahelyen fogatmosni?

Szoktatok munkahelyen fogatmosni?

Figyelt kérdés

Minden nap? Egyszer?


Hogy viszitek ki a fogkefét, fogkrémet hogy ne vegyék észre mások?

Hagyományos nagy fogkefétek van, vagy másfajta?


2018. júl. 18. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok és szoktam. Nem titkolom, hogy mosok fogat, egy kis nesszeszerbben beviszem a mosdóba, aki éppen bejön, az látja, ha fogat mosok. A munkahelyemen utazó fogkefét használok.
2018. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fogselymezni igen, mert elég hülyén állnak a fogaim (annak ellenére, hogy gyerekkoromban szabályozták, nekem nem működött a dolog hosszú távon), aztán van, amit csak fogselyemmel tudok kipiszkálni (ha meg nem piszkálom ki, begyullad, fáj, tehát muszáj), fogat mosni csak akkor, ha fogorvoshoz megyek meló után.
2018. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Nekem van a fiókomban benti fogkefém, fogkrémem. Nem titkolom, ha ott is mosok, mert például mákos valamit ettem, vagy csoki után. A kollégáim is mosnak bent fogat, ha pl. fogorvosoz mennek onnan. Ez nem egy szégyellni való dolog, számomra természetes.
2018. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Csak olyankor, ha utána fogorvoshoz megyek. Nem szoktam titkolni, kiviszem a kezemben a mosdóba.
2018. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Aki szokott az általában csinálja vagy pl rutinszerűen ebéd után jön a fogmosás?
2018. júl. 18. 19:34
 6/19 anonim ***** válasza:
#5 Én nem rutinszerűen, de öt napból háromszor biztos, és kora délutántól munka befejeztéig bármikor. #3
2018. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És mitől függ,hogy megmosd-e?
2018. júl. 18. 19:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem, csak reggel és/vagy este. 24/F
2018. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Indulás előtt szoktam, odabent nem eszem, 8 órát kibír.
2018. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Irodaban dolgozom, nem ugyfelekkel, de megis zavar, magam miatt.:) Van egy benti fogkefem es fogkremem a fiokomban, ugyanolyan, mint otthon. Nem titkolom masok elott, hogy kiviszem. Napi egyszer mosok benn fogat, ebed utan. Egyedul en mosok az egesz cegben.
2018. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!