Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadságot kértem fogorvoshoz?

Cs1rk3 kérdése:

Szabadságot kértem fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok két hete írtam szabadságot hogy megyek fogorvoshoz (maszek) a főnök alá is írta erre múlt héten mondják vinnem kell igazolást is. Köteles kérnie a munkáltatónak az igazolást ha saját szabadságomra megyek el ami már alá is volt írva?

2018. júl. 19. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem, ha szabadságon vagy, akkor nem kell.. ezek szerint nem írták ki szabadságnak?
2018. júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazolatlan napot kaptam érte én se értem
2018. júl. 19. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha igazolatlant kaptál akkor nem írták ki a szabidat.
2018. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kaptam mert nem vittem igazolást. De szabadsagos papírt meg aláírták de legalább is én így gondolom még többiek is hogy ha szabadságot kerék és aláírja akkor minek igazolják még utána.
2018. júl. 19. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha magándokinál voltál kaptál számlát, amin van dátum is. Vidd be, háths elfogadják igazolásnak.



Amugy nem kérhetik, semmi köze hozzá, h mit csinálsz szabi alatt

2018. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!