Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feket munka, tudtam, lehet bajom?

Feket munka, tudtam, lehet bajom?

Figyelt kérdés

Nagyon kelett a pénz, igy az első “szembejövő” állást elvállaltam.


Már “egy napot” ledolgoztam, amikor a főnököm elmondta hogy nem jelent be (4 órás munkavégzésről van szó, ügyfelek adatbázisba felvitele), mert úgy egyikünknek sem érné meg.


Én valami olyat mondtam rá, hogy “rendben, persze, nem gond”, de most tartok tőle, hogy nagyot hibáztam..


Hozzá fordultam, hogy megkérdezzem, hogy biztos hogy jó ez így?

Azt mondta rá “te is belementél, hangfelvételem van róla”, ugyan felvételt nem mutatott, lehet üres ijesztegetés is..


Ilyenkor mit lehet tenni? Természetesen azóta már legalább 3 munkára jelentkeztem..


Később lehetne bajom abbol, hogy tényleg van felvétel, amin azt kimondtam, hogy nem gond hogy fekete munka?



2018. júl. 19. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de evvel magát is bajba keveri, hiszen nyilván az is elhangzik, ahogy közli veled. És úgy tudom, az ilyen felvételek csak akkor használhatóak fel, ha a record avval indul, hogy a másik fél beleegyezését adja, hogy felvegyék.
2018. júl. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, saját magát nem fogja feldobni a NAV-nál.
2018. júl. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak beijesztett.Nem korrekt az ürge.
2018. júl. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted neki nem lenne semmi baja belőle? :) Nem is rögzítette szerintem. Gondolom a kis luka összeszorult hirtelenjében, hogy elkezdtél róla kérdezősködni és ezt gyorsan rávágta. De tegyél azért, hogy minél hamarabb megszabadulj onnan!
2018. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. júl. 19. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szépen új munkahelyet kell kersni, majd fel kell nyomni, hogy feketén dolgoztat. Pont.
2018. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1: Saját magát is befeketíti

2: Hozzájárulásod nélkül nem lehet hangfelvételt készíteni és az nem használható fel ellened bíróságon.

3: Nem te dolgozol illegálisan, hanem ő foglalkoztat illetgálisan. Nem a te munkád, hogy bejelentsd magad, az ő feladata.

2018. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"Magyarország jobban teljesít!" Orbán Viktor
2018. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!