Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új dolgozó vagyok egy gyarban...

Új dolgozó vagyok egy gyarban (betanitott munkás) és dolgozik itt egy igazi néger férfi (nem vagyok rasszista) és félek tőle nagyon. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Nem kigyurt de elég nagy darab ilyen kövér és testes. Nem tudom hogy került ide ebbe az országba de beszel magyarul meg minden. En úgy felek mert olyan félelmetes ez nagyon ciki?? Mit tegyek hogy ne féljek tole?? Pedig nem is bántott meg csak nem is beszéltem vele. De ma engem bámult es féltem. En is férfi vagyok. Szánalmas vagyok??

2018. júl. 19. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Mitől féltél? nem esz meg, csak megkóstól:D
2018. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
A vacsoráját látja benned szerintem:DD
2018. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd észreveszi hogy félsz tőle aztán megtámad. :D :D Amúgy meg mit félsz tőle nem fog megenni vagy bántani.
2018. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Nehogy észrevegye a szemedben a félelmet, mert lehet, hogy rádtámad, később meg lehet, hogy a csicskája leszel.
2018. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Milyen a kisugárzása? Kötekedős, keményítős, főnökösködős? Ha nem, akkor nem tudom, mitől félsz.
2018. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Mellesleg remélem, hogy nem tervezel külföldön szerencsét próbálni, mert ha mégis, akkor baromi nehéz dolgod lesz, ha pusztán azért megrettensz egy kollégától, mert színesbőrű.
2018. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Lényeg, hogy ne mutasd ki felé a félelmed, és ne viselkedj a jelenlétében furcsán, mert ez nagyon rosszul eshet neki.
2018. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem feltétlen csak a te hibád, sajnos kormányunk kommunikációja (propagandája), rendkívüli módon felerősítette az "idegengyűlöletet", és az idegentől való félelmet.

A kevésbé jól informált körökben, melyek csak a közszolgálati és kormánypárti médiából tájékozódnak nagyon gyakori, hogy rettegnek a más bőrszínű, más nyelvet beszélő emberektől, de mindenki más tudatába is beleférkőzik, ez a szenny, és megmérgezi az egész társadalmat.


Számodra azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg elvonatkoztatni a bőrszíntől, az embert nem (csak) ez határozza meg. Amíg nem ad rá okod nincs mitől félned, lehet a világ legrendesebb fickója, vagy egy rosszindulatú tuskó egyaránt.

Majd ráérsz azután félni, ha megismered, vagy éppen ellenkezőleg, lehet, hogy megkedveled.


Legyél nyitott, sokfélék az emberek, mind külsőleg, mind belsőleg, és pont ez a jó.

2018. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
:D Budapesten a metrón összefosnád magad.
2018. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Ő valójában egy vad ember, aki mellesleg kannibál is, így próbál beépülni. Előbb-utóbb vacsoraként végzed!! 😉
2018. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!