Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, pontosabban én csak az 50 órás kötelezőt csinálom náluk. Olyan kedves, törődő velem, hogy az már furcsa. Még csak a 2. alkalommal voltam ott, de úgy foglalkozik velem, mintha hosszú ideje ismernénk egymást. Ma nem volt az igazgatóhelyettes, aki a munkát irányítja, Rá volt bízva, hogy ossza ki a feladatokat, koordinálja az embereket. Tegnap tőle nagyon messze voltam, ma maga mellé osztott be, és miközben épp nekem ment el szerszámért, annyit mondott: "Csak hogy közelebb lehessek." Megnyikkanok, és ugrik hozzám, egyből kérdezi, hogy mi történt. Nem egyedül járok, hanem az egyik barátnőmmel, vele a kötelezőn kívül nem foglalkozik. Ha olyan feladatot csinálok, amit nehezebben tudok elvégezni, már ugrik is hozzám, megcsinálja helyettem, és elküld leülni, lepihenni, miközben a barátnőmet, aki nálam 3 évvel fiatalabb, simán hagyja csinálni a nehéz munkát is. Mielőtt elindultunk volna haza elkezdett szakadni az eső, többször odajött hozzám, és mondta, hogy hazavisz engem a kocsijával. Nem többesszámban beszélt, nem minket visz haza, csak engem. Mindkettőnk vezetékneve Kovács, többször hívott Kovácsnénak. Egyszer említette, hogy a felesége valakije, magyarán házas, de megfigyeltem, hogy nem hord jegygyűrűt. Egyszer mikor a barátnőmmel beszélgettem, arról meséltem neki, hogy a volt osztálytársakkal fogok találkozni, a munkából fel se nézett, úgy kérdezte, "És velem nem akarsz?". Kiállt mellett akkor is, mikor nem volt igazam, és megvédett más előtt. Meg ugye a szokásos, hogy rápillantok, és engem figyel, majd zavarában elkapja a fejét.



Egyébként mint férfi, nem tetszik, a szeme, olyan, mintha ragyogna, de pocakból lehetne mit leadni, meg úgy arcra se tetszik. Bevallom, eleinte imponált, hogy így foglalkozik velem, de már kezd kicsit túl sok lenni.

Nem tudom, miért teszi, és hogy lehetne elérni, hogy kicsit visszavegyen ebből a viselkedésből, még sokáig ott leszek dolgozni.

16/L, Ő olyan 30-35 körül van, pontosan nem tudom


2018. júl. 19. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerüld ki. Adja a lapokat neked, dxe kizárólag lukra akar futni, és utána eldobni . Ha eszed van, ügyesen kikerülöd, vagy keresel egy másik helyet.
2018. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 vagy, nem 6. Pontosan tudod te, mit akar tőled. Főleg hogy itt mérlegeled, mi tetszik a külsejében és mi nem. Akkor minek adod az édesen naív gyermeket, aki nem tudja, mi az a pénisz?
2018. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TR75 ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy kellemetlen a viselkedése, és kész.

Nyilvánvaló, hogy mit szeretne egy ilyen idős férfi tőled.

2018. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

“Miért viselkedik így velem?”

Azért, hogy különlegesnek érezd magad. Veled feltűnően kedves, míg a többi diákot látványosan leszarja, ettől -meg a ténytől, hogy egy érett férfi érdeklődik irántad- neked annyira el kellene olvadnod, hogy a házassága létezését is ignorálva lefeküdj vele. Biztos lehetsz benne, hogy rendszeresen ezt csinálja, meg abban is, hogy mindig van olyan kis hülye, aki bedől neki, de még abban is, hogy szex után repülnek, ő meg rohan haza a feleségéhez. Eszében nem lenne egy 16 éves tini miatt felrúgni a házasságát, de a könnyen kapható csajokra rárepül.

2018. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!