Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökasszony lesz a felettesem...

Főnökasszony lesz a felettesem a melóban. Kell félnem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem árt ha készenlétbe teszed a puskát:D Ezerszer inkább egy férfi főnők mint egy nő:)
2018. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Mármint a patikában vagy a fogorvosnál? :)
2018. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es,egyszer volt főnökasszonyom ő rendes volt. Aki most jön arról csak rosszat hallottam. Szeret ordibálni a munkásokkal meg szigorú. Mindegy, bennem úgy is emberére talál.
2018. júl. 19. 17:15
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

A női fönököm megfelelően végezte a dolgát.

A férfi főnököm gyógyszerre ivott minden nap és dührohamai voltak.

Lehet itt démonizálni a nőket-mert ez a célod, kedves Shrek, már x-edik erre irányuló kamukérdésed, de inkább szedd össze magad kérlek.

2018. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Ez hogy jön ebbe a kategóriába? Ha meg volt már női főnököd akkor mi értelme a kérdésnek? :O
2018. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vajon akkor is kiírtad volna ezt a kérdést (és ebbe a kategóriába), ha férfi főnököt kapnál aki ordibálós és szigorú? Nem hiszem.
2018. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Erdekes, ha egy ferfi fonok xar, akkor csak siman rossz fonok. Ha egy no, akkor meg rogton jonnek a nemevel.
2018. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

*Szeret ordibálni a munkásokkal meg szigorú.


Aki azokkal az emberekkel ordibálni merészel, akik neki dolgoznak, a kezei alá, az nem vezető, és sosem lesz az, még ha annak is teszik be, és annak is vallja magát, és ezer diplomát lobogtat.


A hatalommal élni, de visszaélni is lehet, és a fönöknek/vezetőánek nem való emberek azok akik ilyen viselkedést produkálnak, és próbálják fitogtatni azt ami bennük nincs, és nem is lesz.

Ezt ne feledd.

2018. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát, majd kiderül... :)

Am nekem 3 női és 5 férfi főnököm volt, a nőkkel minddel jól kijöttem, betanulás alatt és után is bármikor segítettek, lehetett menni, ha megakadtam, vagy nem voltam tutibiztos valamiben, emellett viszont megvolt az önállóságom is, nem ültek folyton a nyakamon, h mit csinálok éppen és mér’ azt, mérnemmást... a féfiak közül 1 darab tudta ugyanezt produkálni, 3 pedig kifejezetten bunkó, tapló alpári volt az alkalmazottakkal, az egyik valamiért csak a nőiekkel.

Szóval nem hiszem, h annyira nemfüggő a dolog, ahogy sokan mondják...

2018. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
2%

Menj táppénzre, amikor menstruál!

Kíméljen meg a Jóisten egy női főnöktől! Nekem Hálistennek férfi a főnököm. Amúgy kúrd meg ogre módon!

2018. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!