Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok ilyen munkabeos...

Ti dolgoznátok ilyen munkabeosztásban?

Figyelt kérdés
1 műszakos munka, hétfőtől csütörtökig napi 9 óra, pénteken pedig 4. A fizetés netto 120 000 + 23 000 étkezési jegy. Azért kérdezem, mert nem tudom eldönteni, hogy ezzel én jól járok-e, vagy lehúzás.

2018. júl. 19. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit kell csinálni. És ehhez milyen végzettséged van. Én ennyiért nem dolgoznék, de ez én vagyok.
2018. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Crisopher ***** válasza:
67%
A munkabeosztás az elfogadható, mert heti 40 órát dolgozol, de a péntek laza. A fizetés viszont édes kevés, ne viccelj már.
2018. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem lehúzás, sok is. Fontos, hogy ne pénzért dolgozz, hanem hivatásból. Muszáj szeretned amit csinálsz, a kapzsiság nem lehet a vezérlő irányelv. Nézd meg a Prezit. Nem pémzért dolgoznak, hanem a melegek jogaiért és a romák felzárkóztatásáért.


450 nettó, 25F, programozó

2018. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy hogy Pesten vagy egy szegenyebb megyeben kinaljak ezt.

Elobbinel viccnek is keves, masodiknal meg-meg elfogadhato.

2018. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen munka?
2018. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem tudom megmondani. Milyen munkáról lenne szó? Hol kellene megélni és dolgozni ebből a pénzből? Legalább ennyit kellene tudni, mert úgy könnyebb válaszolni. Jól hangzik, hogy a hétvégéd szabad, éjszaka alhatsz, pénteken pedig hamarabb le lehet lépni - a fizetés mondjuk nem sok, de nem is olyan kellemetlen a munka, mint egy sokműszakos okádék. Ha ennyi pénzért valami egyszerű, laza, heti 40 órában kényelmesen ellátható betanított szellemi vagy fizikai munkát kell végezni, az tök jó. Ám ha óriási tudást kérnek és három ember feladatát lőcsölik rád, akkor kevés az a havi 120.000 Ft. De ha mondjuk laza a meló és a nettó 120 ezer arányban áll az elvégzett munka mennyiségével (tehát az első szempont szerint rendben is van), viszont pont ennyire jön ki az albérlet a rezsivel, akkor b***hatod az egészet.
2018. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Diákmunka szintű valaminek megfelel.
2018. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, elvállaltad azóta?
2018. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg munkanélküli vagyok. Szinte ugyan ennyi összegért akartam gyárba menni 3 műszakba nem rég....de kihagytam a lehetőséget a 3 műszak miatt, tehát én örülnék ilyen munkának, igaz én vidéken lakom az ország "rosszabbik felében"
2018. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!