Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a Burger King-ben...

Milyen a Burger King-ben dolgozni?

Figyelt kérdés

Aki ott dolgozik/dolgozott az leírhatná a tapasztalatait😊

Meg azt is,hogy kb. mennyi idő múlva veszik fel az embert?



2018. júl. 19. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ismerőseim szerint stresszes, kimerítő. És akár heti hat napban is beoszthatnak.
2018. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Sosem dolgoztam ott, de biztos nem is tennem.
2018. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem BK-nál dolgoztam, de dolgoztam már gyorsétteremben külföldön. A tapasztalataim: kimerítő és ha van jobb hely, akkor ne dolgozz ott.

A vendégek emberszámba se vesznek, mondhatni átnéznek rajtad, persze tisztelet a kivételnek. Van aki faragatlan, nem köszön, nem kedves, de van ellentetje is. Persze ők lehetnek veled bármilyen fatuskók, de ha te neked van rossz kedved és nem mosolyogsz rájuk, akkor már a felettesedet kéretik. Cselédnek és szemetesnek néznek, nekem nem egyszer nyomták a kezembe a használt szalvétájukat, holott van szemétkuka. Kiabálnak veled, téged szidnak pedig nem a te hibád, hanem a konyha lassú. Neked van igazad, de nem látja be a vendég és már panaszkodik a többinek. Ha nem gyoran szolgálod ki a vendéget,akkor már hatalmas katasztrófa. Van, aki előtted gondolkodik 5 percet, hogy mit is egyen, közben mögötte már kígyózik a sor és téged szidnak, holott nem a te hibád. Legjobbak a teljesen apróval fizetők. Takarítani neked kell mindenhol. Hiába törlöd le az asztalokat és sok üres hely is van, de a vendégek kiválasztják azt, ahonnét épp előttük mentek el és téged kérnek meg, hogy takarítsd le. Mikor a legtöbben vannak, akkor szinte ketté kell szakadni. A kisgyerekes családok kisebb rémálom- mindenhol majonéz, még olyan helyeken is, amit kizárt, hogy fölérnek, sültkrumpli a virágok között és a bőrülésbe benyomdosva, az ablakon kézlenyomatok. Hiába vannak a kutyák kitiltva, biztosan lesz olyan aki behozza póráz nélkül, és perszehogy elkezd szaladgálni az étteremben, ahol ti a kollégáiddal szépen kergethetitek. Éjjelezni se könyebb. Az autós rész (drive) horror. Dudálnak, türelmetlenek, pedig épphogy leadták a rendelést. Aztán a rendelésekkel kifelé rohangálás a parkolóba. Éjjel és zárás előtt esnek be általában a részegek. Ha monoton lenne a munka, akkor bejön egy hajléktalan, aki a tálcatartó állványról leeszi a maradék ételt. Persze mikor kikülditek a kollégáiddal, akkor megfenyeget. Külön kategória a zárás előtt 2 perccel érkezők, akik képtelenek felfogni a záróra fogalmát és ott akarnak enni. Neked persze ki kell várnod amíg ők befejezik az evést és csak utána szabad takarítani. Ez azt jelenti, hogy később végzel- lekésed az esetleges utolsó buszodat- gyalogolhatsz vagy taxi, de ez a kedves vendéget nem érdekli. Rengeteg a túlóra, amit általában az utolsó percben mondanak. Amikor akciók vannak, akkor szinte biztos, hogy a kollégáid fele beteget jelent így téged hívnak be dologzni... még a szabadnapodon is. Egyetlen pozitívuma lehet, ha jófejek a kollégáid. Nekem igazi mentőöv volt, hogy csoda jó kollégáim, műszakvezetőim és főnököm voltak.

Ja, és mindezt lepkefingnyi fizetésért.

2018. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt tegyük hozzá, hogy aki helyen dolgozik, az nem véletlenül nem megy máshova. Semmihez sem értő, lusta bölcsészek, egybites emberkék, mindenhez tehetségtelen egyszerű lények. Épeszű ember nem dolgozik ilyen helyen, ha mégis, folyamatosan keresi a jobb lehetőséget.
2018. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, azt azért tegyük hozzá, hogy vannak kivételek. Én azért dolgoztam ott, mert ez volt az egyetlen munkahely a környékemen, ahol 5 ill. 6-tól tudtam dolgozni, mivel addig egyetemen voltak kötelező óráim. Na és hétvégén is tudtam dolgozni. Pénzt pedig valahonnét kellett szereznem.
2018. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

"Azért azt tegyük hozzá, hogy aki helyen dolgozik, az nem véletlenül nem megy máshova. Semmihez sem értő, lusta bölcsészek, egybites emberkék, mindenhez tehetségtelen egyszerű lények. Épeszű ember nem dolgozik ilyen helyen, ha mégis, folyamatosan keresi a jobb lehetőséget."

Ez egy elég egybites hozzászólás lett...

Nyilván nem álommelónak keres az ember ilyesmit, de vannak olyan helyzetek amikor még ennek is örül, pedig se nem lusta, se nem bölcsész.

2018. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!