Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekiben milyen a többi dolgozó...

Mekiben milyen a többi dolgozó az új emberekkel?

Figyelt kérdés
Jövő héten fogok kezdeni a mekiben diákmunkásként és az érdekelne hogy akik régebb óta vannak ott azok hogy viszonyulnak az új emberekkel, mennyire befogadó képessek, csak mert nem akarom hogy 8 órában magamban legyek és ne tudjak senkivel dumálni? Tudom hogy mindenhol más de a tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2018. júl. 19. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A műszakvezetők itt qrva bunkók, lekezelők, flegmák, az oktatók között is vannak ilyenek. Már első napon leb'sztak, hogy nem vagyok elég gyors, menjek haza stb... Ha úszunk a rendelésekkel, akkor sem segítenek, csak néznek és bunkóznak, stresszelnek, hogy gyorsabban, ezt ne így, ezt ne úgy.

A sima dolgozók általában jó fejek, de van egy-két kioktató stílusú egyén köztük is, főleg akik régebb óta vannak már itt. Biztos, hogy lesz társaságod.

2018. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és még arra tudnál válaszolni, hogy kaja szünetben azt eszel amit akarsz? Mert nekem nagyon tetszik ez a Mcwrap, mert ez még nem tűnik olyan hízlalónak meg egészségtelennek, csak nem tudom ha majd ott leszek olyat ehetek-e.
2018. júl. 19. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
egy sajtburger menüt szoktak engedni
2018. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól melyik Mekiben. Alapjában véve jófejek és kedvesek a dolgozók az újakkal. Ha cigizel, az első pár szünetben összehaverkodsz mindenkivel, ha nem akkor kajaszünetben és lazább forgalomban munkaidőben, vagy műszak után fogsz. Magányos nem leszel.

A műszakvezetők éttermenként változnak, nálunk egyetlen gyökér müszi volt, akinek a felmondásom napján meg is mondtam, hogy neki áramot kéne vezetnie nem műszakot.

Ha csesztetnek, akárki, védd magad, ha meghunyászkodsz onnantól verbális boxzsák leszel.

Meg van határozva a személyzeti fogyasztás, a McRoyal, promóciós termékek és Wrapek nincsenek benne. Salátákból csak a Kertész salit viheted, sütiből csak almáspitét. A felállások: 1kis szendvics + 1kisburgonya/almáspite/mcfreeze/kertészsali vagy 1nagy szendvics. Ha jóban vagy aktuális műszakvezetővel és legalább egy átlag munkaerő vagy, meg fog engedni mást is (wrapet nem, esetleg éjszakai műszak alatt).


7.5 hónapot mekiztem, kérdezz ha van még valami.

2018. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, kisszendvics helyett 6-os nuggetset egy szósszal is vihetsz,
2018. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam privátban.
2018. júl. 20. 00:26
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk mindenki jófej, de bocsi, hát akik mostanában jönnek hozzánk... jézusom. Meg se próbàlják! :D

Szóval az újaktól is függ. Akin làtom, hogy nem dolgozik, annak odaszólok, hogy na gyerek, azért légyszi... de akin látom hogy csinálja, annak segítek. Nagy forgalomban igen, néha ideges a müszi, de nem tehetjük olyankor el az újakat, meg kell tanulnijuk, hogy igen, van gyúrás.


Nálunk nincs szemkaja, azt VESZEL, amit akarsz.

2018. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem utoljára általános iskolában bántak úgy, mint ahogy a mekis kollegáim. Primitív, megalázó poéok a gyúrós, zselés hajú gyerektől, ugráltatás, semmibenézés a szolis, parfümfelhős p*csáktól. Volt egy ronda, kövér, kőbunkó csaj, a bizti őrrel karöltve jöttek oda hozzám a pénztárhoz, és szólogattak be. Voltak azért normálisak is, nem egy, nem is két ember, akikkel tudtam bratyizni, de én így is, a stresszel, mindennel együtt csak egy hónapig bírtam.


"de nem tehetjük olyankor el az újakat, meg kell tanulnijuk, hogy igen, van gyúrás." igen, ez a politika ismerős. Elvárták tőlem, hogy 2 hét után, egy fizettető kolegával együtt vigyem a drive-ot csúcsidőben. Nekem kellett felvenni a rendelést a fülesen keresztül, ezalatt összeállítani az előző 3 rendelését. Ja meg persze feltölteni a fagyis szószokat meg berakni új krumplit sütni. A kedves kolegina aztán kikelt magából, hogy mekkora egy szar vagyok, megalázom a vevők előtt, stb. Hát ezzel a hozzáállással meg is érdemlik a nagy mekisek, hogy munkaerőhiány legyen az éttermekben.

2018. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk nincs drive :)
2018. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
80% nagyon ismerős, amiről írsz, itt is ez van.
2018. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!