Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 osztályos végzettséggel...

8 osztályos végzettséggel milyen emberekkel találkozhatok gyárakban?

Figyelt kérdés
Érettségim nincs, de van 2 szakmám, amikkel nem igazán tudok itten elhelyezkedni és gyárba fogok kényszerülni 2 vagy 3 műszakban, csomagolni. Régebben voltam tesztíráson, ahol eléggé primitívek voltak, akik beakartak kerülni, kb. olyanokra számíthatok? Normális emberekkel szeretnék összekerülni. Itt csak gyárak vannak sajnos a normális állások mind beteltek...
2018. júl. 21. 17:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
30/F
2018. júl. 21. 17:51
 2/12 Metionin ***** válasza:
Sokfélével. Én 7 évet húztam le diákként különböző gyárakban, azt vettem észre hogy az ilyen hűtőház, konzervgyár, műanyaggyár, mosoda üzemekben főleg 8 osztályosok vannak (sokszor kiközvetítve), a nyomda, raktár stb. üzemekben pedig a legtöbbjüknek van érettségije vagy szakmája. Emberileg is tök sokfélék voltak, nem aszerint voltak jó és rossz arcok hogy hány osztályuk volt, bár be kell vallanom hogy ahol voltak cigányok, ők eléggé ősember szinten voltak. Ilyen teszten én is voltam, konkrétan azt nézték hogy tudunk-e olvasni meg a 4 alapműveletet. És ami megdöbbentő volt, hogy szükség volt a tesztre mert több jelentkezőről kiderült hogy pl. nem tudja a szorzótáblát. Az hogy végül miféle emberekkel kerülsz össze, tök véletlen, esetleg nincs ismerősöd xy gyárban aki tudna mesélni?
2018. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen
2018. júl. 21. 18:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha úgy kalkulálsz, hogy primitív bunkókkal, akik meg fognak próbálni betörni téged. Ha mégsem, akkor csalódsz egy kellemeset.
2018. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy betörni?
2018. júl. 21. 18:29
 6/12 anonim ***** válasza:
5: Csicskáztatni. Valamint, ha rossz napjuk van, rajtad vezetik le a feszkót. Sajnos volt benne részem, eleinte hagytam magam.
2018. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

16 évet húztam le egy multinál. Konklúzió:


Ne azoktól félj, akiknek 8 általános iskolájuk van. Sokkal inkább a felettük lévő emberektől, azok tudnak bedurvulni időnként, az rosszabb. Hidd el, hogy rengeteg normális ember is akad, akinek nincs középfokú végzettsége. Sokszor ezek a normálisabbak, nem azok akik egyetem, főiskola után kerültek oda.


Az egyenességet, a becsületes munkát, és a szolidaritást nem iskolában tanítják. Nyilván vannak suttyók is ,de nem iskola függvénye. Én azt mondom hajrá :)

2018. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ostoba hímivarsejtekkel... De tényleg én voltam gyárban dolgozni három helyen is, igaz diákmunkásként, de annyi buta férget mint ott még nem láttam.
2018. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
minden gyárban vannak normálisak meg debilek! a debilek gyorsan lemorzsolódnak, úgyhogy azokkal ne törődj!
2018. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Azt csak te hiszed. Ha a a debilek benyalták magukat, akkor az van, hogy ők mindig maradnak, körülöttük pedig cserélődnek az emberek.
2018. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!