Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti így elmennétek dolgozni...

Ti így elmennétek dolgozni valahova vagy mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Egyetemen néhány vizsgám van már csak hátra és most nem csinálok semmit. Eddig dolgoztam főállásban, viszont így a vizsgáim látták a kárát és részben emiatt is mondtam fel. Ezért főállásban nem tudok elmenni sehova, annak megint nem lenne értelme ha csak próbaidőre mennék el valahova és mielőtt letelne felmondanék. Alkalmi munkát meg nem találok aminek azért értelme is lenne, Budapesten lenne csak nem érné meg arra a pár hónapra albérletet kivenni. Külföldre lennének programok csak anyagilag az sem érné meg nekem.

Ti mit csinálnátok?



2018. júl. 22. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkák. Lehet egy-egy napot is vállalni.
2018. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én keresném a jövőbeli munkahelyem. Nam tudom hogy milyen szakon vagy, de pl egy pénzügy-számvitel szakra járó ismerősöm már évek óta a szkmájában dolgozik. Diákmunkanak indult, csúszott 2 tárggyal és az utolsó félévben már teljes munkaidőben dolgozott mert alig járt be egyetemre. Már csak a szakmai gyakorlat van neki hátra, azt is ott tölti és diploma után is ott fog dolgozni.

Én első félévtől gyakorlatja járok, nem kapok pénzt de rengeteget tanulok és akkor megyek ha kedvem van. Már folyamatosan kérdezgetik, hogy mikor végzek már, mert kéne kéne a plussz munkaerő.

2018. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj olyan városba ahol olcsó az albérlet.
2018. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz dolgozni? Ha anyagilag nem vagy rászorulva, koncentrálj a tanulmányaidra, élvezd a nyári szünetet, aztán majd ha végzel, keresel munkát. Dolgozhatsz egész életedben, nem kell azt elsietni.
2018. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretek anyagilag függeni senkitől, soha nem kértem a szüleimtől ajándékot vagy pénzt vagy azokat amiket szeretnék, amit lehetett azt saját pénzből értem el. Valamit szeretnék is csinálni ami nem merít ki, mint előző munkahelyem ahol napi 1-2 órám volt magamra naponta és még hétvégéből is csípett le. És élvezem is a kihívást ami munkámmal járhat.

Diákmunka valahogy erre nem gondoltam köszi!

2018. júl. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!