Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan szoktatok felmondani?

Zeeyo kérdése:

Ti hogyan szoktatok felmondani?

Figyelt kérdés
Csak akkor mondasz fel, ha már megvan az új munkahelyed, vagy akár a semmire is, és kockáztatsz, hogy munkanélkül maradsz egy darabig?

2018. júl. 22. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer mondtam föl, akkor azért, mert kaptam egy jobb ajánlatot. Egyébként ha váltani szeretnék, mert annyira rossz lenne az adott helyen, akkor már nekiállnék hirdetéseket nézegetni, nem muszáj azt csak akkor kezdeni, mikor már megszűnt a munkaviszonyod.
2018. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer mondtam fel, már meg volt a másik hely ahova megyik, amikor szóltam a főnöknek.
2018. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kirúgatom magam. nem várok még egy hónapot! melóhelyet meg mindig találok napokon belül.
2018. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én előre megfontolt szándékkal és írásban szoktam felmondani, megemlítve, hogy a felmondási idő max. felét szeretném ledolgozni. A többi helyzetfüggő.
2018. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak 1x mondtam még fel, de akkor már megvolt az új hely. Anélkül nem mondanék fel soha. Majdnem 2 évig voltam munkanélküli az elözö munkahelyem elött, tudom, milyen stesszes az!
2018. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétszer mondtam fel. Elsőnél már vártak máshol, a másodiknál azonnali hatállyal úgy, hogy nem volt másik helyem, de muszáj volt lépnem, mert ki akartak "nyírni", mivel kellett a szeretőnek a helyem. 5 hónapig voltam munka nélkül, ebből 2 hónapig semmilyen ellátást nem kaptam.
2018. júl. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!