Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha azt mondják egy állásinterj...

Ha azt mondják egy állásinterjún, hogy gondolkodjak pár napot és hívjam ÉN fel őket, hogy csatlakoznék-e, addig ők is átgondolják akkor az mit jelent szerintetek?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam állásinterjún, úgy köszöntünk el egymástól, hogy hétfő délután hívjam őket, hogy vállalnám-e, addig ők is átgondolják...Ez most azt jelenti, hogyha én vállalom akkor fel is vesznek?

Jelenleg is van munkám, de nagyképűség nélkül elég fontos láncszeme vagyok a cégnek mégis röhejesen kevés fizut kapok. Ha bejelentem, hogy megyek tovább szinte biztos vagyok benne, hogy emelnek valamennyit, csak maradjak. Én holnap reggel bejelenteném ezt várva mit ajánlanak, és ha akörül van az összeg amit az interjún beszéltünk a másik cégnél akkor maradok a biztosba, ellenkező esetben lépek. De mi van ha az, hogy ők is átgondolják azt jelenti, hogy nem feltétlen kellek és két szék közül a padlóra esek...? Ilyen esetben ti mit tennétek? Voltatok már hasonló szituban? Egész hétvégén ezen kattog az agyam, olyan tanácstalan vagyok :/ Köszönöm a válaszokat előre is.



2018. júl. 22. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"Én holnap reggel bejelenteném ezt várva mit ajánlanak, és ha akörül van az összeg amit az interjún beszéltünk a másik cégnél"


Hiba. Ha akörül van az összeg. akkor átmész a másik céghez. Ha jóval többet tudnak fizetni mint a másik cég, akkor maradsz. Tudod a jó édesanyjukkal szórakozzanak bagó fizetéssel ne veled. Te értékes munkaválaló vagy, akit ők nem becsültek meg!

2018. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt nem becsülnek és nem fizetnek meg. Ha most van egy hely, ahol meg tárt karokkal várnak egy sokkal tisztességesebb fizetéssel, akkor miért maradsz a régi helyeden?
2018. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miféle padlóra kerülnél a két szék között???

Legrosszabb esetben nem annyit emelnek, amennyit szerettél volna, a másik helyen meg nem vennének föl. Ez esetben maradsz a jelenlegi helyeden és így is kaptál emelést. Tehát csak az a kérdés, hogy kicsit jársz jól vagy nagyon.


Egyébként ha fizetésről beszélgettetek és nemcsak arról van szó, hogy kérdezték a fizetési igényedet és följegyezték, mint információt, akkor egész biztos, hogy föl fognak venni.

2018. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hétfőn hívd fel őket, ennyi.


De nem mondanék semmit hogy hogy döntöttél meg ilyenek.


Simám megkérdezném mi a helyzet, ők hogy döntöttek, téged meg érdekel az állás, ennyi.

2018. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!