Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek milyen munkarend szimpat...

Kinek milyen munkarend szimpatikusabb és miért, a heti 5 nap 8 óra 3 műszakban, vagy 4 műszak 12 órában 3 nap meló 3 nap pihi?

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A 12 órás műszak rém fárasztó, az ember teljesen elveszíti azokat a napjait, és utána egyszerre kell rohangálnia ügyeket intézni és megpróbálnia kipihenni ezeket a napokat. Testvérem dolgozott vendéglátásban szakácsként, teljesen kikészült, a "pihi" napjain abszolút nem tudott funkcionálni, tényleg csak pihizett, de ez meg nem élet. Semmi szórakozás, semmi társasági élet, semmi rekreáció vagy személyiségfejlődés.

Én dolgoztam 10 órás műszakban, na annak aztán tényleg semmi értelme, mert se előtte, se utána nem tudsz már semmit sem csinálni aznap...

Számomra a 8 órás munkarend a legideálisabb, az embernek marad ideje arra, hogy vezesse a háztartást, főzzön, pihenjen, eljárjon szórakozni, és a szabadnapjain sem kell egész végig kipihenni a hetet.

2018. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
egyiket sem fizetik meg jól!
2018. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is így látom, a 12 órás munkarend kikészít, zombi vagyok utána.

Sokan a 3 nap pihit mondják, hogy mennyire jó, más 8 órában ilyen nics....stb.

De éjszakás után nincs is meg a 3 nap mert mosott kaki vagyok utána 2 napig.

2018. júl. 24. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
" 8 óra munka, 8 óra pihenés,8 óra szórakozás."
2018. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én 12 órázom 4 műszakban. 2 nappal-2 pihi, 2éjszaka-2 pihi. Nekem tökéletes. Sokkal jobb, mint a 3 műszak. Több a szabadidőm, és meg is fizetnek.
2018. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó.

Örülj neki, hogy ilyen jó neked :-) De a szövegértést azért átkéne gyakorolni, mert nem ez volt a kérdés :-)

2018. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Heti 5 nap, napi 8 óra, akár 3 műszakban is. A folyamatos műszaktól már hányingerem van, 12 órát pedig nem tudok úgy dolgozni, hogy annak értelme is legyen.
2018. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Heti 3 nap napi 6 óra. Kb. ez lenne szimpatikus.
2018. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!