Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökötök mit szólna ha...

A főnökötök mit szólna ha előjel nélkül felmondanátok? Marasztalna vagy vállat vonna és tojna rá?

Figyelt kérdés

Ha évek óta dolgoznátok egy helyen és minden előjel nélkül felmondanátok, a főnökötök mit szólna?


- megpróbálna marasztalni akár azonnali béremeléssel

- vagy tojna rá vállat vonna kitöltené a távozó papírokat és csók?


2018. júl. 25. 06:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A legutolsó lehetőség lenne.
2018. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

???

Ez hogy jön ide?

2018. júl. 25. 07:19
 3/26 anonim ***** válasza:

Cégfüggő és alkalmazottfüggő.


Van olyan cég, akit ez nem érdekel, illetve nem mindegy, hogy az adott alkalmazott mennyire fontos a cégnek. Van akit nem mernek kirúgni pl. végkielégítés miatt, ilyenkor mindenki boldog.


Nagyképűen azt gondolom, hogy velem kapcsolatban elmennének a maximumig, ha arról lenne szó, hogy itt kell tartani.

2018. júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

A munka 'specialitásától' illetve alkalmazott - fönök viszonyon múlik.


De szerintem 'összeszokott csapat' esetében,főnök rákérdez

2018. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Volt egy pont, amikor ezt kellett vola tennem: bemondani az unalmast. Nem tettem. Akkor talán még megpróbált volna marasztalni.

Maradtam, elmérgeseedtt a helyzetünk, majd amikor felmondtam, utána bulit csapott.

2018. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Olyat már én is láttam a gyakorlatban hogy ki akartak rúgni valakit de végkielégítés és arra nincs pénz hát a főnök rászállt és okkal ok nélkül mindenbe belekötött de még abba is hogy vetet a levegőt. A csóka 1 hónapig bírta és magától elment.

A főnök meg tapsolt mert 3 havi pénznek megfelelő végkielégítés megspórolva. Nem megérte?

Tükör meg úgysincs az ilyeneknek.

2018. júl. 25. 07:25
 7/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az enyém először valószinűleg sokkot, aztán infarktust kapna. Biztos megpróbálna marasztalni béremeléssel, csak pontosan tudom, hogy mit engedhet meg a cég és mit nem.
2018. júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én meg olyat is láttam hogy elment valaki másik helyre tök azonos munkára mert ott bruttó 15-el többet fizettek mint itt.

És mit mondott a főnök? Nyomorult 15-ért képes itthagyni. Majd erre azt mondta neki: akkor főnök adja ide a 15-öt és nem megyek.

Nem adta inkább hagyta elmenni.

A nyomorult 15 uyge...

De ha meg kéne adni akkor már nem nyomorult, akkor már nincs.

2018. júl. 25. 07:31
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Mostani munkahelyem elött két multinál dolgoztam. Mindkét helyen meglepődtek és megkérdezték miért. Illetve mondták hogyha szeretném nyugadtan gondoljam át, adnak időt.

De mivel mondtam hogy ez már meghozott döntés ezért nem volt semmi. Vállat vontak, kitöltötték a papirokat és ennyi.

2018. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Most mondtam fel, egyszerűen kaptam jobban fizető ajánlatot. NEm érti, miért megy el tőle mindenki, aki állítólag szeret ott dolgozni... mindent kitalál, hogyan oldható meg a jövőben is az együttműködésünk, de sehogy. Becsült volna meg, míg ott voltam.
2018. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!