Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkád és hogyan találtad...

Mi a munkád és hogyan találtad ezt a lehetőséget? 30f

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Erre én is kíváncsi vagyok szóval követem ha nem baj?
2018. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamionsofőr vagyok és letettem a jogsit majd jelentkeztem egy cégnél.
2018. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Projektmenedzser vagyok. Sima admin droidmunkával kezdtem egy SSC-nél, ott rájöttem, hogy imádok projektekkel foglalkozni, úgyhogy lépnem kellett - szereztem cégen belül egy mentort, megcsináltam két ehhez kapcsolódó képzést a szabadidőmben és elhelyezkedtem cégen belül junior pozícióban, amikor volt üresedés. Azóta többször váltottam munkahelyet és országot, de itt már nem juniorként helyezkedtem el, addigra megvolt a kellő tapasztalatom.
2018. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérnök vagyok, egy cimborám szólt hogy hozzájuk kéne az ember és jó is a fizetés, így otthagytam előző munkahelyem. 25/F
2018. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerzodeses katona, ujsaghirdetesbol jott az otlet, de az a verzio picit szivas lett volna, toborzoirodaval kimaradt az egesz kikepzes, es laza helyet kaptam el.
2018. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miután komoly ortopédiai műtét után(csípőprotézis), ott kellett hagynom az előző, 16 éves munkaviszonyomat, egészségügyi okokból, jelentkeztem a mostani helyemre.

Hirtelen nem is tudtak velem mit kezdeni, beraktak egy irodás munkakörre(soha nem csináltam előtte hasonlót), mérleghíd kezelőnek. Látták, hogy nem dobálom kaviccsal a repülőt,a munka is ment, így sikerült előre lépni, folyamatoperátornak, ami az előző munkahelyemen is voltam.


Jól sült el. Pénz ugyanannyi, mint a régi helyen, és rendbe jöttem egészségügyileg is. Elégedett vagyok.

2018. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Radiográfus vagyok, anno mikor jelentkeztem megtetszett a szak leírása, ennek már jó pár éve, de nagyon szeretem.
2018. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor 19 voltam, az akkori párom nagymamája beajánlott adminisztratív diákmunkára nyárra egy polgármesteri hivatalba. A következő nyáron már ők hívtak fel, hogy lenne-e kedvem megint ott dolgozni a nyáron. Mivel igent mondtam, kis kitérővel a suli befejezése után fel is vettek állandó munkára. A polgármesteri hivatalon belül több osztályon is dolgoztam 8 év alatt, közben még tanultam is, majd egy volt kolléganőm, aki akkor már a kormányhivatalban dolgozott szólt, hogy lenne egy lehetőség náluk, érdekel-e. Mivel jobb volt a fizu, váltottam, közel 3 éve ott dolgozom (azaz már ott is a második pozíciómban, mivel sikerült közben még jobbra váltanom).
2018. júl. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bíróságon dolgozom és nem én találtam, a "lehetőség talált meg engem". :-))


24L

2018. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!