Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a HotVIP...

Mi a véleményetek a HotVIP modellsről?

Figyelt kérdés

Olyanok írjanak kérem akik dolgoznak vagy dolgoztak nekik. Elkezdeném de nem tudom miről van szó pontosan. Infót alig találok.

Előre is köszönöm.



2018. júl. 29. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne.

Lett azóta infod?

2018. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, semmi infó. Arra is gondoltam, hogy vmi titoktartás kötelezi őket mert nem hiszem el, hogy semmit sem találni róluk. Csak a honlapjukat gyakorlatilag.

Na mindegy, így nem is foglalkozom ezzel az egésszel. Fura ez így. 🤨

2018. okt. 14. 09:12
 3/5 anonim válasza:
43%
Szia! Én dolgoztam náluk egy évet. Teljesen elégedett voltam mindennel. Ha még aktuális a dolog írj nyugodtan és válaszolok.
2019. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kiscica21 válasza:
Engem is erdekel milyen kartya kell a munkahoz?es pl milyen lanyok vannak ott?
2020. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fizudat bármilyen bankszámlára kérheted, ha erre gondolsz. A számládhoz meg tartozik bankkártya, le tudod venni vele a pénzt. Tehát végülis nem kell kifejezetten valamilyen konkrét bankkártya, bármelyik bank bankkártyája jó mindegy az is, hogy magyar vagy külföldi-e a számla. Nincs jelentősége...
2020. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!