Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez itt egy otthoni munka,...

Ez itt egy otthoni munka, ezzel valóban lehet pénzt keresni vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 29. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyen szánalmas gagyi oldalon hirdeti valaki akkor csak kamu lehet. Egyébként meg hol van ez az egész? Csak mert ezen az oldalon gyakorlatilag semmit nem lehet róla megtudni. Még azt sem hogy hol vagy hogy lehet ezt csinálni...
2018. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A komoly profi "honlapot" elnézve szerintem életed üzlete előtt állsz :D

De komolyra fordítva ez a marketagent egy létező,tényleg fizető cég ,csak valójában zsebpénznek se jó amit fizet. 1 év alatt talán 5 ezret össze tudsz szedni azt is étkezési utalványban. Komolyan ha kimész üres üveget gyűjteni akkor kevesebb melóból hamarabb összeszeded ezt a pénzt.

2018. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem otthoni munka, ez egy felig kesz weboldal, amin semmilyen erdemi informacio nincs, meg a kapcsolatot se lehet felvenni a 'hirdetovel'. Ha megmutatod hogy szerinted hol lehet itt penzt keresni, megyek en is, keresetkiegeszitesnek jo lesz... :D
2018. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem voltatok elég figyelmesek, de nem a ti hibázok,mert a weboldal fos. A marketagent oldalára mutat egy link oda kell regisztrálni.
2018. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2018. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

így van, a marketagent nem kamu, ellenben időpazarlás.


én már vagy 6-7 éve regisztrálva vagyok, ezalatt összekerestem kb. 20-30 euro-t, amit kb. arra költöttem, hogy miután kiutaltam paypal-ra, ebay-en vettem filléres telefontokokat, meg kütyüket amikre amúgy nem adnék pénzt.


csak hogy mostanra a paypal váltott, és már nekik nem ér 100 pont 1 euro-t, most azt látom, hogy van 170 pontom, ezért 0,7-et akarnának adni, 2 euro a minimum.


skrill-en odaadják az egészet, csak épp azzal meg nem vásárolsz kb. sehol...


másik logikus dolog, hogy a kérdőíves létszám korlátozott, lehet egy cég csak 200 ember véleményére kíváncsi...szóval a tagság meg kitudja hánytízezres lehet...(nyilván vegyük figyelembe, hogy csak a magyar piac kérdőíveit fogják a magyarok megkapni).


lehet, hogy egy héten lesz 3 kérdőív is, utána meg 5 hónapig egy sem...mert nem felelsz meg és nem kerülsz bele abba a 200 felhasználóba, akit kisorsol a rendszer megfelelő személynek.


a másik, ami miatt a hirdetés is megy, meghívások után adnak 100 pontot, de csak abban az esetben, ha a meghívott kitöltötte az első kérdőívét és az sikeres, tehát végig megcsinálta, nem szakadt meg valahol amiatt, mert olyan adatot adott meg, ami alapján úgy értékelte a program, mégse ő a célkozonség.


ez a hirdető is csak annyit láthat gondolom, hogy dehát az milyen jó már, mert ha csinál egy ilyen oldalt fél óra alatt bemásolgatja a szövegeket, akkor majd beregisztrálnak a linkjével 200-an, és akkor abból ő kőgazdag lesz..


csak hát minél több a felhasználó, annál ritkábban fog valaki bekerülni egy kérdőívbe...így hát lehet, hogy 1-2 meghívott után megkapja viszonylag gyorsan a pontjait, utána meg várhat hónapokat...már persze ha a meghívott is vár annyit az első kérdőívére, mert ilyenkor meg ugye az van, hogy már nem is érdekli, ki se tölti inkább...:D


szóval így levezetve 1 év alatt lehet összejön neki egy 10 euro-ja, amiből egy nagyobb részt mostmár lecsíp a paypal, ha arra utalja ki, és még ez sem 100%-os. :D

2018. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 Hát akinek a ref IDjával regisztrálsz, az tuti jól keres
2018. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!