Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha állást akarok váltani,...

Ha állást akarok váltani, mert gyakornoki pozícióból kellene normális állás, utánam néznek a Google-ben, Facebook-on a cégek, ahova jelentkezek?

Figyelt kérdés
Régebben sok-sok helyen adtam interjút, meg sok-sok helyen jelent meg írományom és tini buta fejjel még egy könyvet is kiadtam ami mondhatna kidolgozatlan és szar enyhén szólva. S emiatt félek, hogy lehet-e probléma ezek miatt, tehát, hogy nem vesznek fel.

2018. júl. 29. 23:50
 1/3 anonim válasza:
Sajnos (vagynem) manapság mar eleg sok helyen rakeresnek a jelentkezokre.
2018. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem ez az első dolog általában, mert ha sok a jelentkező, akkor nincs idő még erre is, de szerintem a végső döntésben már szinte mindenhol közrejátszik a facebook is
2018. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem hiszem, hogy nem találnának alkalmasnak. Ha obszcén dolgokkal lenne tele a facebookod, vagy káromkodnál posztokban, és nem egy normális ember képe jönne le nekik akkor esetleg. Én is pl írtam verseket amiket megtalálhatnak. Eléggé személyesek de az interneten nem igazán tudják ki és mi vagyok. Ha pedig valami cég nézne utánam csak annyira jönne rá, hogy egy depressziós sz*ar vagyok aki fél az élettől, de viccet csinál belőle. Neked még így is jobbak az esélyeid :'D
2018. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!