Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megosztanátok velem a tapaszta...

Megosztanátok velem a tapasztalataitokat a 112-vel kapcsolatban? Minden érdekelne.

Figyelt kérdés

Amikor felhívod bemutatkozik? Teljes néven? Mennyire kedvesek és közvetlenek? Tegeznek vagy magázódnak? Ha útinformációval kapcsolatban érdeklődsz (forgalmi dugó, útlezárás, komp indulás... stb.) menyire tudnak segíteni?

Milyen valószínű, hogy többszöri hívás után ugyanazt az embert hívod fel újra?

Szóval minden érdekelne. :)



2018. júl. 30. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem arra való, hogy érdeklődj dolgokról. Vészhívásokat fogad. Baleset, tűzvész stb. esetén hívod.
2018. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy útinfó miatt nem csörögsz nekik. Hívtam párszor és dunsztom sincs, hogy tegeztek vagy magáztak, sokkban voltam. Ezt olvasd el: [link]


Ha beszélgetnél valakivel akkor hívd fel a lelkisegély szolgálatot.

2018. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ugye tudod, hogy a 112 nem a tudakozó?

Ha ilyen b romságokkal keresed őket, nem lesznek kedvesek. De ha izgat, elárulom, hogy egyszer láttunk egy mezőt égni amikor a szüleimmel utaztunk, autópályán voltunk, nem tudtunk lekanyarodni, de felhívtuk a segélyhívót, hogy tüzet látunk égni itt és ennél a kilométernél, de nem tudunk pontosabb infót, nem tudunk odamenni. Nem mutatkozott be a diszpécser (így mondják?), teljesen felesleges.* Magázódik, mert a civilizált felnőttek még ebben az országban is magázódnak. Szerintem általában kedvesek és megnyugtatóak, hiszen sokszor rémült emberekből kell kihúzniuk az infókat.

De nyomatékosan kérlek, ne zaklasd a segélyhívót, elég baja van nélküled is.

*lehet mégis bemutatkozott? az volt a legkevésbé érdekes a tárgykörben.

2018. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Essemmet kérdezd erről
2018. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3× hívtam őket, nem volt semmi problémám velük: normálisak voltak, segítőkészek, szóval okés.
2018. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyire aggódtok értem, de eszem ágában sincs felhívni őket,egyszerűen kíváncsi voltam, hogy milyen is ez az egész. Nagyon aranyos, hogy ilyen lelkes válaszokat kapok, de azt hiszem, az már nem a ti hatáskörötök, hogy mit kezdek velük, akkor sem, ha nagyon szívesen beleszólnátok.
2018. júl. 31. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Öhhmm dee, van beleszólásunk?

Mivel a mi adónkból fizetik a segélyhívós dolgozókat, ezért örülnénk, ha valódi problémák miatt zaklatnák őket, nem azért, hogy megkérdezze valaki, hogy mikor indul a busz.

2018. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül ez mennyiben vág ide? Egy szóval sem említettem, hogy BÁRMIT is kezdenék ezekkel az információkkal.
2018. aug. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!