Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek velem a kollégái...

Miért ilyenek velem a kollégáim a legelső napon?

Figyelt kérdés

Tényleg ugy mentem be munkahelyre 1. próbanapra hogy mosolyogtam mindenkinek bemutakoztam ugye kasszát fogom megtanulni, és annyira de annyira lekezelően bántak velem a kasszások.

Amikor meg kérdeztem valamit tömör mondatban válaszoltak nekem, leráztak.

Legszívesebben síró görccsel mentem volna el ott a munkahelytől, de a vezetők nagyon aranyosak velem-

Kicsit csöndben voltam ugye megfigyeltem a dolgokat és elkezdett a kolléganőm mindenbe beleszólni ami velem kapcsolatos.

Jo szándékból beszélgettem az egyik vásárlóval néhány szót.

Erre ő flegmán és alpári stílusban: ki fogsz kapni a munkaidő dolgozzással kell el tölteni még új vagy.

Én nem tudtam rá mit szolni lefagytam.

ez normális dolog nagyon kellemetlenül érzem magam meg megalázóan. Persze új vagyok alkalmazkodom elengedtem a hátam mögött mert most miért ne lehet ott ez a természetes.

nem akarok ítélkezni senkiről sem csak nem esett jól, amikor másik osztályról egy kicsit váltottam pár szót kollégával, a másik kollégám hívott hogy ne beszélgessek hanem rögtön menjek oda kasszához betanulni szintén alpári stílusban.

Hogy kéne kezelni az ilyen embereket-

Olyan negatív szellemmel néz rám 2-3 kolléga aki betanít engemet.

Jah és megmondta mit csináljak és mit ne , persze érthető egy bizonyos szintig.

De amikor kérdezősködök tőle akkor meg elvagyok küldve a francba.

Milyen legyek velük szembe?



2018. aug. 1. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

(hogy en hogy gyűlölöm a magyar emberek 90%at...taho gcik)


Annyit tudsz tenni hogy elengeded a füled mellett. Ezek az emberek megkeseredett,élet utalt xarok,akiknek ennyi öröme van csak. Itt nem veled van a baj. Ne figyelj rájuk. Ha beszolnak vági flegma pofát, es csináld tovább a dolgod. Ha végképp nem bírod a sok bszogatast ,keress új melohelyet. 23L

2018. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Keress másik munkahelyet. Ha így bánnak veled később is ilyenek lesznek amíg ők ott vannak. Nem lesz értelme ott dolgoznod. Ahol ilyeneket az emberek azt ott kell hagyni. Van még lehetőség máshol is. Sok sikert neked! Meg fogod találni azt a környezetet ahol jól fogod érezni magad.


Nem rég kezdtem én is, de én mérnökként. Olyan ezer főt alkalmaz az üzem. Mindenki kedves. Még a betanított munkások is. A vezetők is és a kollégák is. Néha-néha van káromkodás mérnökök részéről, de az azért, mert valami nem működik, nem azért, mert valakire haragszanak. :) Én imádok bejárni olyan jó a hangulat és a belső környezet. Amúgy a betanított munkásokat sem szivatják még ők is élvezik, pedig sokszor monoton. De mindenhol szólhat a rádió stb. Ebbe nem szólnak bele.


Egy munkahelyen elvárható az, hogy tisztelettel és emberségesen bánjanak veled, ha ez nincs jelen akkor ott kell hagyni. Nem ér annyit, hogy az egészséged rámenjen.

2018. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá alkalomadtán, mi bajuk van veled? Nyilván őket minősíti, ahogy Veled bánnak, szerintem nagyon megkeseredett emberek lehetnek. Egymással szemben is így viselkednek, vagy csak veled?
2018. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!