Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha megbeszéltem hogy délre...

Ha megbeszéltem hogy délre megyek holnap elbeszélgetésre de rájöttem hogy nincs is úgy buszom akkor sms-ben lehet időpontot változtatni vagy mindenképp fel kell hívni?

Figyelt kérdés
Betanitott munka. A koma azt mondta deltol lesz ott neki mindegy mikor megyek. En is mondtam nekem mindegy nem gondolkoztam hirtelen. Végül megbeszéltük délre megyek. De nekem nem jo 1 órára tudok max menni most jöttem rá. Mivel neki úgyis mindegy elég ha küldök neki sms t hogy 13 órára tudok csak menni?? Semmi kedvem megint telefonálni.

2018. aug. 1. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha velem ilyeneket játszanak el, akkor nem veszem komolyan azt a személyt.


Én mindig ott vagyok legalább 10 percel előtt. Egyik volt osztálytársam is hasonló gondolkodású volt és mindig, amikor megbeszéltünk egy találkozót mondjuk 4 órára, akkor már mindketten ott voltunk 3.45kor.


Nagyon rossz benyomást tudsz tenni az embereket ha váratlanúl változtatsz vagy késel.


Ha megoldhatatlan akkor nyílván megérti, de én még így egy hamarabb induló busszal mennék és akár 1 órát is várnék...

2018. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne így kezdj. Inkább egy korábbi busszal kellene menned ės vársz addig egy kvzóban vagy valahol.
2018. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt most jól elcsesztem. 2 es fel órát kéne várnom ha korábban megyek. Vagy megváltoztatom az időpontot vagy el se megyek. Meg nem tudom.
2018. aug. 1. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt jól elcseszted.

Viszont ha annyira kell a munka, a pénz, én azt a 2 és fél órát is kibírnám.

2018. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd holnap délelőtt felhívom hogy inkább pénteken megyek es holnapig megnézem milyen időpontok lesznek jok nekem. Lehet le is írom.
2018. aug. 1. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gáz. Én mondanám neked, hogy akkor köszi, ne is gyere ilyen jó bemutatkozas után.

Ha ilyen szerencsétlen lettem volna igenis első nap elmegyek előtt akkor is, ha két órát kell valahol ülnöm előtte és ott a kezdéskor mondanám meg neki, hogy legközelebbtől 13-ra járnék.

2018. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mentem el, de közben hivtak máshonnan is, de ez is keresett gondolom hogy mer nem mentem. Mi csináljak??
2018. aug. 2. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!