Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy elvont, melankólikus...

Egy elvont, melankólikus embernek milyen munkahely való?

Figyelt kérdés
Gyakran azon kapom magam, hogy elvagyok a saját világosban, a saját gondolataimmal. Eközben is dolgoznom kellene, de ilyenkor az sokkal kevésbé megy. Milyen munkakörök vannak, ahol ezt a tulajdonságom legalább kamatoztatni tudnám? Most egy irodában dolgozom és mikor a gondolataim a mélyedek nem haladok semmit a munkával pedig fontosabb pozíciót töltök be és ilyenkor gyűlnek és gyűlnek a papírhalmok. Örülök mikor be tudom fejezni nap végére nehogy másnapra is maradjon belőle.
2018. aug. 1. 23:16
 1/8 A kérdező kommentje:
* a saját világomban
2018. aug. 1. 23:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai munka. Közben úgy járhat az agyad, ahogy akarod. Némi betanulás után minden mozdulat megy automatikusan.
2018. aug. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Min jár ilyenkor az agyad? Tázoltónak semmiképpen ne jelentkezz.

Talán filozófus, tanár, író, MLM-es ügynök, kerti munkás, köztisztaságis.

2018. aug. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen, százalékoltasd le magad. Te nem elvont, melankólikus vagy, ez valami idegrendszeri deffekt. Dolgozol és nem haladsz, nem a munkádat végzed hanem ülsz, nézel és álmodozol.
2018. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munka, vagy menj el éjjeli őrnek
2018. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nincs olyan munka, ahol előny az, hogy nem vagy ott agyban.
2018. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen vagyok.

Esetleg foglalkozz az informatikával, ha a gèp előtt vagyok ès nem programozok, akkor álmodozás közben simán haladok a munkámmal is.

Esetleg biztonsági őr, vagy èpítőipari munkás(az is voltam, ès ott is haladtam álmodozás közben.), takarító(Ez is saját tapasztalat.). Mindenkèpp olyan helyet keress, ahol nem kell emberekkel dolgoznod, mert ők nagyon ki tudnak zökkenteni a munkavègzèsből ès a gondolkodásból is.

2018. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazándiból az ilyen személyiségtípus az kétélű fegyver. Mert egyrészt nagyon el tudsz lenni magadban... viszont ha van valami szenvedélyed, azzal olyan hihetetlen energiákkal tudsz foglalkozni, amit senki más nem fog tudni utánadcsinálni.


Én azt mondom, hogy találd meg mi is az, amit így szenvedéllyel tudnál művelni, és még pénzt is lehet csinálni belőle, és vállalkozz vele!

Mert akkor azon a területen te leszel az egyik, ha nem a legsikeresebb ember! 🙂

2018. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!