Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha még arra is lusta vagyok...

Ha még arra is lusta vagyok hogy meg fürödjek akkor hogy fogok én gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Betanitott munkára kell menni. De nagyon lusta vagyok, élni se akarok. Vasárnap fürödtem utoljára. Mi lesz velem a gyárban?? Majd ott visszatér az eletenergiam emberek közt?? Ma egyébként szerintem fürdős napot tartok.

2018. aug. 2. 13:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
XD
2018. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Gyárban komoly hajtás van. Nővérem is gyárba ment pár hónapja, nem sokáig bírta, több ideig is ott tartották a munkaidőnél. Ő is betanított volt.
2018. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
kell? anyádék elzavartak?
2018. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyél tesze tosza,hanem tegyed oda!
2018. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Egy gyárról beszélünk. Teljesen más, mint az élet teendői. Egy gyárban egyfolytában ugyanazt a pár mozdulatsort csinálod meg, órákon keresztül, agyhalott zombi állapotban. Nem kell gondolkoznod. Csak csinálni a tennivalót 🙂

Szerintem menni fog.

2018. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezt én is irhattam volna.
2018. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Vannak ott smasszer típusú emberek, majd meglapogatnak egy kicsit téged, a bőr fog lesülni a pof..dról amikor majd belemondják, hogy micsoda igénytelen büdös egy ember vagy, aztán képen hánynak.
2018. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Fürdő különben meg ott is van, másoknak nemfog nehezére esni, hogy elkapjanak páran aztán elvigyenek a zuhany alá, a szappant meg majd a seggedbe dúgják.
2018. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én is dolgoztam gyárban egy ideig, mert muszáj volt. Hát ne tudjátok meg, milyen büdös emberek vannak. Nő létére (pedig élelmiszeri gyár) olyan büdös volt, hogy senki nem maradt meg mellette. Mégse mert neki szólni senki. Szó szerint az a "hetek óta nem fürödtem segg-szar-p.na-húgy-hónalj" büdösség. Úgyhogy menj nyugodtan. :)
2018. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!