Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkednek lekezelően...

Miért viselkednek lekezelően a kollégáim?

Figyelt kérdés

2. napja vagyok ott a cégnél, és mindenben beleszólnak amit csinálok.

Ha kérdezek valamit tömör mondatokban lekezelően válaszolnak vissza.

Hülyének tartanak kb úgy viselkednek velem.

Légyszíves vagy kérlek szépen szót nem ismerik, csak akkor ha éppenséggel odajön valamiért a főnök de csak akkor.

Hogy kéne viselkedni velük szemben?

A Főnökség nagyon jó és a fizu is.



2018. aug. 2. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

"Hogy kéne viselkedni velük szemben?"


Ugyanúgy ahogy ők veled?

2018. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*2. napja vagyok ott a cégnél, és mindenben beleszólnak amit csinálok.



Vagy nem tudsz különbséget tenni az önzetlen segítségadás és a lekezelés között.

Ráadásul van olyan munkahely, ahol ha több ember munkáját végzi az aki régebb óta ott van,és ha 24 órával több lenne akkor is kevésnek bizonyulna, és látja hogy hibát hibára halmozol, akkor ahelyett, hogy udvariassági formulákat használna, rögtön megmutatja és mondja mit tegyél, hogy ne legyen benne neked hibád, ne vegyenek elő azért,ne neki kelljen utánad javítani, és az általad elcseszettt dolgokat rendbehozni, és ne legyen kár, veszteség, mert nem jól csinálsz valamit, lévén hogy abszolút kezdő vagy.

2018. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden munkahelyen van arra ideje és türelme a dolgozóknak, hogy kritizálás előtt körbeudvaroljanak, mert valószínűleg nem nő nagy, úgyhogy jobb ha hozzászoksz, hogy a való életben már nem kímélnek, főleg ha esetleg a hibáiddal akadályozol mást is a munkában. Valóban hülye vagy a tapasztalt munkatársaidhoz képest, azonban ha összeismerkedtek rendesen és belerázódsz a munkába, valószínűleg nem lesznek problémáitok egymással, és jól kijöttök majd, ha a személyiségeddel nincsen probléma.
2018. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, ha jön egy új kolléga, az egyik folyton üvölt vele, nem kezeli türelemmel. A másik meg lerohanja, folyton kérdéseket tesz fel neki, körbenyalja, aztán szalad az infóval a többiekhez :D Gusztustalan az emberi faj, én mondom.

Neked annyi a dolgod, hogy csendben figyelsz, tanulsz és nem agyalsz. Figyelj arra amit mondanak, és ne vegyél magadra mindent, inkább tanulj a szép szóból, és figyeld meg a többieket. A viselkedésüket, a munkamoráljukat, és vegyél fel tőlük olyan tulajdonságokat, ami hozzád is illik.

2018. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy munkahelyen nem a lelkedet fogják megpuszilgatni. Monoton munkánál meg pláne nem.

Az megint más tészte, hogy betanulsz. Nálunk is voltak, akiknek segítettem, és volt, akinek egyből megvolt a feladatkör, és voltak olyanok is, akik helyett 1 hét után inkább megcsináltam, mert tényleg világtalanok voltak. Mi úgy dolgozunk, hogy megvan a fix munkakör, de ha végeztél az aznapi teendőkkel, akkor szó nélkül mész, és ha van kedv, ha nem, csinálod a másét, mert közös az érdek!


Persze az is benne lehet, hogy féltik a helyüket, de 2 nap után felesleges következtetéseket levonni.

2018. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!