Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún mennyire nézik...

Állásinterjún mennyire nézik rossz szemmel, ha elmondod, hogy a gyakornoki állásod egy alapítványi vállalatnál volt, és nem kaptál érte fizetést?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 05:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a részt kihagynám, hogy nem kaptam érte fizetést.
2018. aug. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornoki pozícióban sajnos megszokott hogy nem fizetnek a "tudás amit adunk többet ér" címszóval. De ettől függetlenül én nem említeném, akkor se ha lett volna fizetésem.
2018. aug. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi bérezés nem képezi tárgyát egy normális interjúnak. Az a lényeg, hogy mennyit voltál ott és mit csináltál, miben fejlődtél, mit tanultál ott
2018. aug. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én se említeném meg, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy ha még fizetés nélkül is elvállaltam, akkor tükrözik abból az elhivatottság, mivel a legtöbb gyakornoki pozíciót azért meg szokták fizetni.

Akkor nem fogom megemlíteni, esetleg ha ismerik ezt a programot, és rákérdeznek, mert tudják, hogy mi van, akkor nem hazudok. :)

2018. aug. 3. 07:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdeke, hogy te onnan nem kaptál pénzt. Fölösleges felhozni.
2018. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg az ismerősödnek, hogy azt is jelentheti, hogy minden szart elvállalsz ingyen. Szóval inkább ne említsd.
2018. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
én úgy tudom, törvényileg kötelesek lennének fizetni a gyakornoknak. milyen alapítvány volt? suttyó rabszolgatartók!
2018. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

már több mint 1000 gyakornok végzett náluk.

nem vállalok el minden szart ingyen, ez nem az a kategória...

2018. aug. 3. 08:31
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Ők személy szerint rossz szemmel biztos nem nézik. Gondolhatják, hogy neked nem lesz gond, ha néha csúsznak a fizetéssel, vagy ha olykor egyáltalán nem is fizetnek. :)
2018. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elég beszűkült látókörűek vagytok. Nem a pénz miatt mentem oda, hanem mert jól nézett ki az önéletrajzomba, mivel viszonylag komoly helyről van szó. És még így is jobban jártam, mint aki robotolt ezer forintért, de semmit nem tanult közben, ez nem csak arra ment ki, hogy letudjam a kötelező gyakorlatot. Egyébként nem is ez volt a kérdésem, mert tudom mi számít lehúzásnak, ez már az elején tisztázva volt, milyen program, és attól, hogy ti nem csinálnátok, rajtam kívül még voltak páran, és nem pont idióta kategóriás emberek.
2018. aug. 3. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!