Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eladó/kasszás tapasztalatok?

Eladó/kasszás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mi volt a legviccesebb szituáció, ami ott történt?

Mi volt a legkellemetlenebb?

Milyen konfliktus volt, amit meg kellett oldanotok, akár kollegák közt, akár vásárlókkal?



2018. aug. 3. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Vásárlói oldalról kicsit sem vicces, hogy a kis boltos k***a azzal keresi a plusz pénzt, hogy rendszeresen próbálkozik azzal, hogy egy terméket többször üt be, hátha nem veszem észre. A hatodik próbálkozása után kirúgattam - az mondjuk vicces volt.
2018. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
+ Pénzt senki nem keres azzal, hogy többször üti be a terméket mivel az benne van a gépben és nap végén kijonne neki hiányba, amit vissza kell fizetni tehát semmi nem ér vele. A gépben az is benne van, hogy hatot vittel el, nem csak annyival több pénz. Inkább csak figyelmetlen. Több helyen dolgoztam már penztaroskent és megertem, én is ideges lennék miatta. Csak ne talaljon ki a vásárló olyat amiről semmit nem tud :)
2018. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Aha, nyilván figyelmetlen. Úgy, hogy többen jelezték az üzletvezetőnek is, csak annyiban hagyták. Na én nem:)
2018. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért csinálta, de az biztos, hogy neki ebből plusz pénze nem lett.
2018. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre is adna valaki választ?:DDDDDDDDD
2018. aug. 5. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!