Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyek erős, hogy ne...

Hogyan legyek erős, hogy ne mondjak fel és haljak éhen, legyenek kifizetetlen számláim?

Figyelt kérdés

Az egyik, nagyon bántó kollégám és az unalom miatt nagyon szenvedek.

Attól rossz kedvem van, hogy bent kell lennem.


Hazaérek és kb 3-4 órám lenne lefekvésig, ebben evés, házimunka, vásárlás és önképzés, tanulás.


Életem semmi sincs, másik nemre időm, energiám semmi, persze egy régebbi, flörtszerűn se tettem túl magamat.


Fogalmam sincs, mit tanuljak, milyen tanfolyamot végezzek el...


pénzem semmi, elegem van, fáradt vagyok, úgy élek, mint egy ötvenéves, 2 felesleges tanfolyamon már túl.


Mellette enyhe autizmust, lánykori nevén Aspergert sejtek magamnál.


Szóval így kellene lelkierő továbbcsinálni..


2018. aug. 3. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem érzed jól magad, mindenképp keress egy másik munkahelyet, mert nem ér annyit az egészséged. Addig bírd még ki, minden jót.
2018. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre inkább arra keresd a választ magadnál, hogy mióta vagy ebbe a helyzetbe, mi volt ill. mit cselekedtél előtte az ami után ez következett rád.


Ha gazolsz a kertedben, akkor a gazt tövestől téped ki, és nem csak a növény felső részét, mert ha csak a felső részére összpontosítasz, akkor újra nő (az az ujra ugyan ebbe a helyzetbe találod magad).

2018. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen érdemben csak egy pszichológus tud segíteni, innen senki sem tudja megoldani a problémáidat vagy újat mondani, amit ne olvastál volna a neten vagy más kérdéseknél.
2018. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Céltalan hajósnak nem kedvez a szél.
2018. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha 50 évesnek érzed magad az nagyon jó, mert ők még fiatalok , energikusak.

Ha 70 vagy akkor is embereld meg magadat.

2018. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így hogy nem tudni hol, milyen munkakörben dolgozol, mi a végzettséged nehéz tanácsot adni. Azt sem írtad, hogy az Aspergerednek milyen kihatása van az életedre, mi nem megy úgy, mint egy átlag embernek. Én is nemrég tudtam meg, hogy nagy valószínűséggel Aspergeres vagyok, nem tartom a világ végének.
2018. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy én se, b0r sok dologban akadályoz.



Ember érzelmek feliserése, kezelése; máshogy látom a világot; csőszerű érdeklődési körök stb

2018. aug. 3. 13:36
 8/9 Crisopher ***** válasza:
100%
Itt csak egy munkahelyváltás segít. Keress új munkahelyet. És hogy tényleg ne halj éhen, akkor mondj csak fel a mostaninál, ha már van egy másik helyed, ahova felvettek. De maga a munkahelyváltás jót tenne neked.
2018. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4 hónapja keresek a jelenlegi végzettségeimmel, 4 állásinterjú volt eddig (persze azokra is felkészültem).

Volt, hogy hetekig nem is volt hova beadni....


Most egy hete önképzem magam egy totál más szakterületen, illetve pár hónapja próbálok angolozgatni.


Nagyon sok időmet elveszi, ahogy az a 2 OKJ is (azok pénzt is követeltek...), amiket munka mellett, egyetem után csináltam.


A célom egy olyan munkahely, ami biztos és nem megyek rá lelkileg sem.



Fontos tudni, hogy a munkahelyemen igen jó a légkör, egy kollegát leszámítva - bár ő ül fizikailag a legközelebb pont. :(

Ugyanakkor nagyon unom a munkámat, nagyon, nagyon. Ez a munkatempó rovására is megy, egyre inkább.



Olyan munka kellene, ami leköt és valamennyire élvezem is - vagy épp a pont testhezállót megtalálni.

Szerintem sokat lendítene rajtam már ez is.

Jobb lelkiállapotban pedig bepasizni és az tenné fel az i-re a pontot.



Nem tudom, merre lesz a jobb munkahely és mennyit éri meg szenvedni érte.

Mire megyek rá? A monoton halálunalomra vagy az állandó, munka után tanulásra?

Bár amit egy hete kezdtem, azt élvezem is, ez amúgy nem mondható el a két OKJ-ről...

2018. aug. 3. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!