Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely a gyárakon...

BlackWolf0128 kérdése:

Van olyan munkahely a gyárakon kívül, ahol tolerálják a piercingeket? Okoskodó piercingszűzek kíméljenek.

Figyelt kérdés
Dolgozni szeretnék, pályakezdő lennék.De mivel ez a világ a külsőségekre épül, elég korlátozottak a lehetőségeim (szerintem). Esetleg tudtok mondani olyan helyet/helyeket ahol nem a külső a lényeg hanem a teljesítmény? A kérdés olyanoknak szól, akiknek látható helyen van egy vagy több piercing. Arra nem vagyok kíváncsi, hogy Így jártál minek rontod el magad bla bla bla...

2018. aug. 4. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ha nem egy irodista kukac vagy barhol elmegy a piercing es tetko... viccen kivul. Nem is gondolkodnek gyarban eleve :D
2018. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%

gyárban és minden fizikai munkánál balesetveszélyes a piercing, ezért tilos is.

Irodákban is tilos mert az emberek 99,999%-nak nem tetszenek a piercingek, ezért kötelező dresscode ott sem engedi.

2018. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
2-es bizony. Ezert a ketto kozotti szazmillio munkatilusban siman lehet viselni, ahogy viseljuk is sokan. ;)
2018. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a Rényit, ott elég lazák, nem kötnek bele ilyesmibe :-)


[link]

2018. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ezeket örömmel olvasom.Mivel falusi vagyok és itt ritka az ilyen ember mint én, nem nagyon tudtam információhoz jutni. Köszi mindenkinek :D
2018. aug. 4. 10:47
 6/20 anonim válasza:
100%

Ahol "modernebb" a légkör ott senkit sem zavar. Csak ne legyen szándékosan sértő valamilyen rétegnek, pl horogkereszt és hasonló jelentést képviselő szimbólumok.


Persze ez nem mindenhol van így de ahol értelmes, nyitott és tanult emberek dolgoznak ott nem kéne hogy baj legyen. Bár nyilván az ízlésnek is van egy határa, ha azon belül maradsz akkor minden rendben.

2018. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi számít ízlésesnek, 2 orrpiercingem van, 2 ajak, egy nyelv meg 2 fültágító.Mivel másfél centisek a tágítók vettem bőr színű szilikont,ami amúgy egész jól elfedi.Mondanátok 1-2 példát hogy ti mit dolgoztok? :)
2018. aug. 4. 11:35
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van egy piercinges alkalmazottam, nem zavar hogy piercinges, csak nem látom semmi értelmét a piercingnek, mert inkább ronda mint szép.
2018. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kinek mi a szép.Nekem ez tetszik.De örülök hogy bár neked nem tetszik, az alkalmazottadat nem ítéled el :)
2018. aug. 4. 11:43
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Èpítőipar.
2018. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!