Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát keressek?

Milyen munkát keressek?

Figyelt kérdés
Negyven éves vagyok, pályát akarok módosítani. Angol bölcsész diplomám van, de nem akarok többé tanítani. Milyen területeken tudnék valamit találni? Pesten lakom, ha ez számít.
2018. aug. 5. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi nem tudhatjuk, hogy mi illik a személyiségedhez, mihez értesz és mit végeznél szívesen.
2018. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehetnél taxis.
2018. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kissebb családi Logisztikai cégek keresnek angolul tudó embereket, pénzügy és más területekre.

Kb. 3x annyi fizetésért mint amennyit te most a diplomáddal keresel.Pest megye, és Bp.

2018. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hármas, ez érdekes válasz, sajnos a pénzügy nagyon nem az én területem. Erősen humán beállítottságú vagyok. De köszi, utána nézek.
2018. aug. 5. 21:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyes, persze, hogy nem tudhatjátok, csak tippeket kértem. Amúgy nő vagyok és nem tudok vezetni, ha ez jelent valamit. :-)
2018. aug. 5. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!