Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha szinte rettegek...

Mit tegyek, ha szinte rettegek felmondani?

Figyelt kérdés
Rendszeresen durva és megalázó hangnemben beszélnek az alkalmazottakkal. Tartok tőle, hogy elég komoly konfliktus alakulna ki a dologból.
2018. aug. 5. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Tedd oda magad, vedd fel te is a b-nkó formádat és küld el mindegyiket a búsba, rúgd föl a széket az asztalt, ne gatyázz.
2018. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, aztán ők lesznek a szegény áldozatok, és feljelentenek...
2018. aug. 5. 16:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Téged nem idegesít föl amikor valaki így áll hozzád, így beszél veled ?! Más szájba is vágná az ilyen embert, embereket.*
2018. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nyilván, de ez jelenleg nem alternatíva. :D
2018. aug. 5. 16:48
 5/19 anonim ***** válasza:
Én mást tanácsolni nem tudok neked és szerintem más sem fog tudni neked épp kézláb tanácsot adni. Nem akarásnak nyögés vége. Akkor menj be és számolj le, aztán ordibáljanak veled te meg tűrd :D
2018. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na, az lenne még egy szép kép! :D A frusztrált nyomorultja ott óbégat, én meg közben írom alá a kilépőmet. :D
2018. aug. 5. 16:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha épp felmondasz, mit oszt vagy szoroz azon hogy egyet utoljára még beléd rugnak? Ha ott maradsz, nem csak egyszer fognak hanem többször! Ettől nem félsz jobban? Csak attól az egytől? Xard már le, hogy mit nyögnek neked, tudd be annak, hogy ezek hülyék - mert ez nem normális! Hülyék szítkozódása meg mióta fáj ügye? Elviselni már nagyobb hülyeség sztem...
2018. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor most mégis mi a kérdésed ? :D
2018. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazából már megválaszoltad: a kérdésem arra irányult, hogy hogy kezeljem a tróger főnököt + a kutyáit, ha fel akarok mondani, azok meg emberkedni kezdenek. Ha jól értettem a tanácsot: ne érdekeljen.
2018. aug. 5. 16:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Érdekelni érdekeljen, már előx kellett volna hogy érdekeljen, mert valakivel, egy idegennel "beszélgetni" az nem ugyanaz mint otthon beszélgetni a gyerekével a kedves feleségével, férjével. Tehát azért a határokat be kéne tartani.
2018. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!