Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kerestek munkát?

Xyyz kérdése:

Hogyan kerestek munkát?

Figyelt kérdés
Ki, hogyan szokott munkát keresni? Tehát inkább interneten? Vagy személyesen? Mit gondoltok arról a megoldásról, hogy random bementek helyekre, hogy "van-e munka?"

2018. aug. 6. 05:35
 1/10 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb

hajléktalanok se neten emailezgetnek

2018. aug. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Már sehogy , érettségi+3éves b jogsi semmire nem elég, úgyhogy megyek ötödévre, meg még csinálok pár képzést. Neten keresgettem azalatt a 2 hónap alatt, 20 végzettségemnek és elvárásnak megfelelő állást pályáztam meg , vagyis mimdent ami mem gyári munka, ebből 3 írt vissza, hogy nem én kellek.


Net mellett még javalott a megyei lapok állás rovatának nézegetése is.


De az a legjobb ha valami ismerős ajánl be vagy ismeröst keresel meg, mert nem nagyon ban máshogy esély.

2018. aug. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Budapest mind a 2rakpartjat vegigsetaltam 100db cv vel.
2018. aug. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag neten keresek, ez a beajánlós dolog nem gyere be. A személyes megkeresés azért nem nyerő, mert már az első 3 msp.-ben kiderül, hogy (rendszerint) "lapát" az ember...
2018. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk vettek már fel telefonon érdeklődőt, és utcáról besétálót is. Én neten is nézek, mert az gyanús ha egy hely mindig de mindig új hirdetést tesz fel, volt aminek utána kérdeztem és azért keresnek mindig, mert nem valami jó hely. De ha találok valamit akkor nem e-mailt fogok írni, mert amikre régebben írtam nem kaptam választ, úgyhogy én be fogok telefonálni, az tutibb szerintem. De keresni neten, újságban stb.
2018. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mosogatófiú akarsz lenni, esetleg bolti eladó akkor ha éppen látsz az ablakban "hirdetést" bemehetsz. De minden valamirevaló cég a neten hirdet.
2018. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
LinkedIn-en kapok megkereséseket, illetve személyes ajánlások útján.
2018. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neten, esetleg ismerősökön keresztül jutok információhoz, hogy itt-ott van felvètel, ha ők nincsenek fent neten, akkor szemèlyesen lemegyek, beadom az önèletrajzom.
2018. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 éve külföldön élek. Az első években még szokásom volt úgy keresni, hogy személyesen körbejártam a helyeket, és kérdezősködtem. Volt is így sikerem, csak egy idő után meguntam, hogy néhol eléggé flegmán, barátságtalanul felelik, hogy nem keresnek senkit, volt ahonnét majdhogynem szabályosan elhajtottak, hogy húzzak már a fenébe. Az utóbbi időben már csak online keresgélek, ha éppen munkanélkülivé válok. És eddig mindig akadt valami, volt hogy egy héten 3 állásinterjúra akartak hívni.
2018. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont most váltottam. Több helyre besétáltam, ahol szemrevételeztek, és gyakorlatilag mindenhol kezdhettem volna már másnap. Én választottam egyet, ahol éppen vagyok.
2018. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!