Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen képzéseket tudtok...

Milyen képzéseket tudtok amiből később meg lehet élni, vagy tovább fejleszheted magad?

Figyelt kérdés

Érettségim van csak, és nem tudom mit akarok, iskolába nem igen tudnék már mostanaba menni, de ez hosszú, szeretnék de nem lehet már.

Gondolok itt ilyenekre ha lány lennék de ezek nem... Kozmetikus, fodrász, stb.

Tényleg semmi nem jut eszembe ami fiús /férfias lenne.

21F


A válaszokat előre köszönöm!



2018. aug. 6. 12:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Képzés, illetve tanfolyam, *
2018. aug. 6. 12:30
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Autószerelő.

Egyébként tök sok férfi fodrász van. Sőt, akik itt a környékünkön igazán ismertek, azok mind férfiak.

De országosan ismertből is csak férfit tudnék megnevezni.

Szóval, ha fodrász szeretnél lenni, szerintem semmi akadálya.

2018. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél műkörmös, ha jóképű vagy egy kicsit, akkor a csajok odáig lesznek érted.
2018. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Műszaki Mechatronikusin voltam az az érettségis autoszerelo es Technikum, de csak az érettségi lett meg, a fodraszon gondolkodtam már , a kozmetikust ki hagyom, de jo tipp, köszi 😂

Mióta kint vagyok sok helyen megfordultam, pizzeria, kamionmosó, raktár, építő ipar, és rá jöttem hogy nem akarom azt csinalni amit egy kicsit se szeretek, függetlenül hogy mennyit ad, bőven elég ha meg élek belőle és lassan epítkezem, nem vagyok az a kifele mutatós, csak hogy a 7 napból ne csak 2 napot akarjak élni, de félre ne értsétek, nem a munka büdös, szombaton van külön munkám, már vasárnapra is kerestem, de semmi nem ragad meg hogy tetszik.

2018. aug. 6. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Masszőr akkor?


Vagy szociális téren is próbáld ki magad.

Mondjuk a fodrász is részben lélekgyógyász,te elmondhatsz neki bármit, ő meghallgat.Szóval te tudod.

2018. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hmm, ez még jó is...

Ennek utána nézek!

2018. aug. 6. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Szuper! Én szociális munkás vagyok,annak tanultam mert azzal lehet a legtöbb téren munkálkodni.(fiatalok, idősek,családsegítés,hajléktalanok, stb.)
2018. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt meg szabad kérdeznem, hogy te végülis mi lettél?
2018. aug. 6. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedagógia OKJ, vagy ha szakmunkás végzettséget szeretnél asztalos, hegesztő, csőszerelő, bádogos, burkoló, festő, stb. Hidd el, ezeket megfizetik külföldön, de ha élelmes az ember, akkor itthon is meg tud ezekből élni.
2018. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!