Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkaköröket tölthetnék...

Milyen munkaköröket tölthetnék be?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kereskedelmi végzettségem van, jelenleg tescoban dolgozok, mint rabszol...izé árufeltöltő, kasszás.

Milyen olyan állásokat tudnátok nekem javasolni, ahol az alkotói vágyamat kiélhetném, szeretek barkácsolni illetve tudok is, pár egyszerűbb fából készült tárgyat csináltam is már szabadidőmben, munka illetve eszközhiány mellett nagyon többet nem is tudnék. De asztalosnak nem mehetek el mivel nincs hozzá szakmám. Szóval az lenne a kérdésem milyen munkaköröket lenne érdemes betöltsek véleményetek szerint?

19/f



2018. aug. 9. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a fa, végezz el egy okj-s asztalosképzőt pl.

Vagy nulla energiabefektetéssel akarnál olyan munkát, amit szeretsz is?

2018. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy ez érdekel, akkor egy asztalos okj-t tényleg semmiség elvégezni 😃


Addig meg marad a csicskalét 🤔

2018. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen asztalos, még alkalmazottként is biztosan 2x annyit keresnél mint most
2018. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néztem képzéseket, de 300ezer forintokba kerülne, ez reális lehet? Ha igen akkor elkezdek gyűjteni rá.
2018. aug. 10. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de cserébe havonta fogsz annyit keresni ha kitanulod és ügyes leszel benne
2018. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!