Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen Ausztriában gyárban...

Milyen Ausztriában gyárban dolgozni magyarként? Nehezebb keményebb a munka mint itthon?

Figyelt kérdés
És hogy lehetne oda kijutni?? Sajnos se kutyám se macskám úgyhogy egyedül mennék. Amik a neten vannak ausztriai álláshirdetesek azokkal érdemes foglalkozni??

2018. aug. 12. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire beszélsz németül?
2018. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van egy kettes német érettségim.
2018. aug. 13. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerinted az mire elég?
2018. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Masok nulla nyelvtudással is kimennek, akkor most hogy van ez??
2018. aug. 13. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ingázom a határ mellől, és jó munkahelyem van igaz én vettem a fáradságot már iskolában és tanultam rendesen a nyelvet.


Neked is ezt tanácsolom mert különben nagyon szar életed lesz főleg hogy se kutyád se macskád.


A legtöbben akiknek alig van nyelvtudása vagy nagyon jók a szakmájukban vagy pedig szenvednek mint az egyiptomiak a tíz csapás alatt csak nem akarnak előtted (se) beégni és lehazudjak a csillagokat is az égről.

2018. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Aki nem beszél nyelvet és ugy megy ki az vagy olyannal megy ki aki tudja a nyelvet. Vagy Magyar közegben lesz. Közép szintű nyelv tudás nélkül esélytelen. Gondold el hogy egyedül ki mész. Megérkezel. Onnan hogyan tovább. Konkrétan nem tudsz kommunikálni az emberekkel meg vagy lőve.
2018. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De az interneten sok ilyen allas akad es segitenek meg kivisznek mar csak az a kérdés azok vajon kamuk e vagy sem??
2018. aug. 16. 07:46
 8/9 anonim válasza:
Nagy része kamu. Én speciál egyikben sem bíznék meg. De embere válogatja ki mennyire bevállalós.
2018. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szeretném megkérdezni h találtál munkát?
2021. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!