Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális hogy a munka...

Az normális hogy a munka miatt lemondok olyan dolgokról amiket amúgy megtennék?

Figyelt kérdés

A munka annyira leszívja az energiámat, hogy amikor nem a munkahelyen vagyok és dolgozom akkor csak pihenek, otthon vagyok. Fáradt vagyok és nincs kedvem semmihez.

Én vagyok ritka szerzet vagy mindenki így van ezzel, a munkáért fel kell áldozni mindent?


2018. aug. 13. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mindenki így van ezzel akinek munkahelye van. Munka után az emberek többsége pihen, tévézik. Szórakozásra ott van a hétvége.
2018. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Igy voltam én is....

Munkahelyet váltottam, elekezdtem sportolni, és nem érzem ezt.....

2018. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Sokáig ilyen voltam én is, mint kiderült, tök fölöslegesen. Ha nálad elismerik a munkádat, szereted is csinálni, akkor van értelme gürizni, de a szabikat akkor is vedd ki, a 7végéket használd ki.

Ha az embernek van családja, akkor ez ciki, hosszútávon nem kifizetődő. Ha szingli, akkor jobban bírja a strapát, de akkor is figyelni kell a regenerálódásra.

2018. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3


Az érdekes az, hogy szeretem a munkám és el is ismernek, ám az a gond, hogy nem elég ha jól csinálom, még gyorsan is kellene. Hogyan lehetne a minőséget fenntartani ha sietsz? A főnökök elképesztően ostoba emberek, vagy csak könyortelenek.

2018. aug. 14. 09:10
 5/23 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne gyorsan dolgozni miközben odafigyelsz? Nekünk is így kell.
2018. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Egy fárasztó hét után pl. a szombatom semmit sem ér. Csak nézek ki a fejemből és próbálok pihenni. Vasárnap délután kezd visszatérni belém az élet de akkor meg már ott van a hétfő reggel. Sokkal többet elvesz az életemből a munkahely mint amit effektív ott töltök. Nem jó ez így. A négy napos munkahét is óriási életminőség javulást hozna. Már úgy vagyok vele hogy még a kieső keresetet is leszarnám csak lenne...
2018. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#6

Ti csak panaszkodni tudtok, mert nincs kedvetek dolgozni?

2018. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7


De fogd már fel, hogy nem a munkáért élünk.


Csupán rákényszerítenek a munkára mivel nem is adnak alternatívát a túléléshez csak ezt az egyetlen megoldást.

2018. aug. 15. 08:20
 9/23 A kérdező kommentje:

5


Például azért mert nem vagyok robot?

Ez jó válasz?

2018. aug. 15. 08:21
 10/23 anonim ***** válasza:
#7 Egyáltalán nem! Szeretem a munkám, csak én nehezen bírom a folyamatos pörgést reggeltől estig, meg a felelősségvállalással járó stresszt.
2018. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!