Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segitség kéne jószándékú...

Gadrienn2016 kérdése:

Segitség kéne jószándékú tanács a problémámra engem nagyon zavar mikor kibeszélnek meg kigúnyolnak nevetnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom kezelni ezt a helyzetet mert önbizalom hiányos vagyok nem merek kiállni magamért pedig tudom hogy kéne. Nézem hogy mikor avatkozhatnék közbe mármint kérdezni hogy rólam van szó de amikor megtörténik hülyének vagyok nézve. Engem nagyon zavar ez mondják hogy szarjam le de nekem valamiért nem megy.
2018. aug. 13. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit hallottál? Miket mondtak?
2018. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, rosszindulatú, pletykás stb. emberek mindig is lesznek.

Sajnos, meg kell erősödnöd ezek elviselésére, vagy arra, hogy leperegjenek rólad a bántások.

Pszichológus tud segíteni ebben.

2018. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs jobb dolguk, beszéljenek csak ki :D Ha figyelmen kívül hagyni nem tudod, akkor fogd fel úgy, hogy mekkora celeb vagy, hogy rólad beszélnek :D Ők nevetnek rajtuk, te nevess rajtuk és azon mennyire szánalmasak. Valószínűleg valamiben jobb vagy mint ők, vagy van benned valami egyedi ami nekik nem tetszik. Az egyediség pedig egy nagyon jó dolog ;)

Engem is sokan megnéznek az utcán ha olyan ruhákat veszek fel (stílusom miatt elég gyakori az ilyen helyzet). De én élvezem a figyelmet, és nem úgy fogom fel hogy azért néznek mert gáz vagyok, hanem mert megbotránkoztatom az embereket, vagy pedig tetszik nekik. Aztán az hogy ez így van e vagy nem, már az ő dolguk :D

2018. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!