Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen rossz tapasztalod van...

Milyen rossz tapasztalod van a kasszásokkal a közelmúltból?

Figyelt kérdés

Feltételezem a munkaerőhiány miatt is lehet, de egyre több a konfliktusom pénztárosokkal.

Ami érdekes, hogy szinte csak azokkal, akiket nemrég vettek fel, és kisboltokban.


-kevesebbet adott vissza, majd mikor jeleztem, semmi bocsánat, vagy vmi

-1000esből sem tudod visszaadni, majd mikor szólok, h nincs elég apróm, pofákat vág, nem köszön



2018. aug. 14. 13:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Semmilyen.

Egy-egy unottabb, búvalb/szottabb fej és kész (mondjuk nekem is ilyen fejem lenne, ha csak ennyire vittem volna az életben)

2018. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Velem minden kasszás kedves szokott lenni, és kb minden másodikkal csevegni is lehet, ha nincs hosszú sor. Rossz tapasztalat max annyi, hogy nem jön el randira, mert van párja. :)

Szerintem csak a te lelkiállapotodat tükrözik vissza.

A szemébe nézel, érthetően köszönsz neki, mosolyogsz. Innentől nyert ügyed kell hogy legyen.

2018. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2


túl sok Oravecz Nórát olvastál. Persze a lelkiállapotomat tükrözi vissza :D hihetetlen, milyen sötét emberek vannak.

2018. aug. 14. 14:29
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Sokkal több kedves, aranyos kasszással/eladóval találkozok napi szinten, mint problémással. Konfliktusom egyszer volt egy idős nővel, mert 5000ből nem tudott visszaadni és amikor elkezdtem aprót összeszedni, amiben volt 5ftos is nem tetszett neki.

Néha belefutok egy két mogorvába is, de ez szakmától független, mert ilyen emberekkel máshol is van dolgom.

2018. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

#3! "hihetetlen, milyen sötét emberek vannak."

Látod? Kedvesen szólok hozzád, te meg pofákat vágsz. Ezek után ne csodálkozz, ha én is így fogok viselkedni veled.

2018. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Nincsenek rossz tapasztalataim, elfogadtam, hogy az élet része, hogy a kasszás előbb-utóbb elljön minddannyiunkért
2018. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Hát nekem van pár. De a legtöbbször nem (csak) a kasszás/pénztáros miatt volt.Volt hogy tömeg volt de csak egy pénztáros volt szolgálatban és mire odakerültem a sorban,már tiszta ideg volt,én meg a sok embertől meg a fojtott levgőtől szintén idegea lettem és nem találtam az aprót a pénztárcában, aztán amikor előkerült és fizettem,szinte hisztérikus állapotban volt.. Később kiderült hogy azon a héten vették fel pénztárba.


De ha az anyagiakra gondoltál, volt egy srác a Lidlnél aki amúgy jófej volt de többet blokkolt be és én csak otthon vettem észre.Nem nagy összegről vokt szó, így nem mentek vissza reklamálni.. Amikor legközelebb ő volt a kaasza mögött, akkor is elszámolta magát, csak akkor az én javamra..Nagyjából ugyanannyival számolta el magát, szóval lezártnak tekintettem a dolgot.Többet nem számolt félre...

2018. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Slampos, nem köszön, vagy épp pletykál az ismerőssel, dobálja a cuccot, kedvetlen, nem ad jól vissza (psze "véletlenül"), morog, az is baj, ha aprót adsz, az is, ha 1000-est... nevetséges.
2018. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Azért ha van aprótok adjátok már oda neki, nem haltok bele, nekem is van, hogy a negyedik húszezres után fenn akad a belső szemem. Legalább megszabadultok a csilingelő pénztől, örüljetek. Vagy vannak azok a jópofa bankkártyátok, használjátok azt, ha szerencsétlen nem tud visszaadni.

Mellesleg nemcsak a munkaerőhiány miatt, hanem az egyre több bunkó ember tömegek miatt is lehet, hogy az utolsó órájában nincs toppon szerencsétlen eladó, tudjátok ő is ember. Én csak ennyit veszek figyelembe, nem azért megyek boltba, hogy jópofáskodjanak velem, hanem, hogy tudjak vacsorát főzni mondjuk.

/egy majdnem kasszás

2018. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Ahová én járok vásárolni, mind kedves, normális. Egy mogorvább van, de ő sem mindenkivel az. Velem valamiért igen, sokszor nem köszön vissza, stb.
2018. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!