Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkád, mit csináls...

Szereted a munkád, mit csinálsz? Én kutatóként nagyon érdekesnek mondhatom az életem.

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valamennyire szeretem, de több szempontból sem megfelelő, ezért váltani szeretnék.
2018. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Válts. Csak olyan munkát érdemes csinálni, amit élvez az ember. Hiszen életének tekintélyes részét tölti ezzel. Érdemes erre figyelni.

Szerencsés embereknek magától így alakul. Másoknak azért, mert tesznek róla. Aki beletörődik (mert lusta, vagy mert nincs hozzá képessége), rosszul jár, pocsék az élete.

2018. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Többiek ti mivel foglalkoztok?
2018. aug. 16. 11:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű hétköznapi munkám van és szeretem :)
2018. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Emberekkel foglalkozom. Szeretem-e? Nem éri meg...
2018. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Miért nem?
2018. aug. 16. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Irodai adminisztráció a munkám, adatokat ellenőrzünk és/vagy rögzítünk, Excelt és a cég programját használjuk. Nem tudom, mennyire általános ez a modell, de egy párfős csapat vagyunk, köztünk osztják fel a munkákat. Amúgy a csapatmunka jó benne, sokat segítünk egymásnak illetve nagy a húzóerő, vannak gyors emberek, akiktől nem gáz valamennyire elmaradni, de túlzottan azért nem illik. Sok dologra amúgy a mi csoportunk jön rá, ezekre a hibákra, aspektusokra így rá tudunk mutatni, fejlődik a cég nyilvántartása ezáltal.



Viszont tényleg komcentrálás, ctrl+c, ctrl+f, ctrl+v a munka nagy része.

Annyira unalmas, hogy néha ott tartok, hogy fizikailag nem bírom tovább csinálni, egyszerűen nem. Nem.



Elvégeztem 2 OKJ-t, iskolarendszeren kívüli, fizetőst, amik elvileg kiegsézítik a diplomámat, bő 400 ezer forintom bánja.

Nem tudtam őket hasznosítani.



Most otthon tanulgatok esténként programozást, 0-nál több hátterem van - mondjuk 0,0000001 :D fogalmam sincs, mi lesz....


Hasonló adatrögzítő munkára nem akarok váltani, rengeteg pozitívum is van a jelenlegi helyemen... A dögunalmon és egy-két szörnyű munkatárson kívül.



Lényegében amióta dolgozom, nem pihenni járok haza.

Nem is tetszik nekem a jó pihenést!-elköszönés, én szép délutánt szoktam kívánni inkább. :P



Célom egy olyan munka, ahol nem szenvedek.

Eleinte az irodai munkától féltem, mert olyan ember vagyok, aki szabadidejében se tud fél óránál többet ülni.

De megszoktam az irodát, nyugalmas dolog, egy-két séta belefér, lépcsőt használok lift helyett és sportolgatok.

2018. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy külföldi multinál dolgozok itthon. Ügyfelekkel, kapcsolattartással, adatkezeléssel, meg ezekkel a szokásos dolgokkal foglalkozunk. Nagyon szeretem, jó a csapat, a munkahelyi légkör, a főnök, a fizetés, munkaidőn kívüli programokból sincs hiány, mindennel elégedett vagyok :)
2018. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Repülőgép turbina alkatrészeket javítok, szerelek. Érdekes meló, most kezdtem, ez a második hetem. Ezelőtt ipari gázturbina alkatrészeket javítottam. Az is jó meló volt.
2018. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ápolónő vagyok, a betegeket és a munkámat imádom, de a munkahelyemet és a kollégákat nem. Minél hamarabb lépni akarok innen.
2018. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!