Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok adni pár tippet az...

Tudnátok adni pár tippet az új munkahelyhez?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz az első munkanapom az első normális munkahelyemen (a normálist úgy értem, hogy nem diákmunka) és nagyon izgulok. Szeretnék jól kijönni a kollégákkal, szeretném jól érezni magam ott (hosszú távra tervezek). Ahol diákmunkában dolgoztam ott nem volt probléma viszont ott 18-25 évesekkel dolgoztam együtt és magyarul beszéltünk, itt viszont vegyes a társaság és csak angolul lehet beszélni. Sajnos nem tudok úgy angolul mint magyarul, de szeretném ha kedvelnének és hogy a nyelv az ne legyen ilyen “gát”. Bármi tippet, tanácsot szívesen fogadok:)

2018. aug. 18. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél önzetlen, nagyvonalú, és segítőkész mindenkivel. A munkád meg 110%-os és ne te legyél az első aki felpattan mikor lejár a munkaidő. Előbb utóbb úgyis kiderül ki a selejt körülöttük, azokat meg kukázd és kerüld.
2018. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*Legyél önzetlen, nagyvonalú, és segítőkész mindenkivel.


Ez nem egyenlő a s.ggnyalással, meg a hizelkedéssel, amit az okosabbja útál.

2018. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!