Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem merek változtatni, munkahe...

Nem merek változtatni, munkahelyet váltani. Más is van/volt így ezzel?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a jelenlegi munkahelyem. Unalmas, nem változatos, ráadásul a vezetési módszerrel sem vagyok elégedett, pedig a főnökékkel jó a kapcsolatom. Nincsenek új feladatok, nincsenek kihívások, monoton, egyik nap telik a másik után, én pedig halálra unom magam. Kereskedelemben dolgozom.

Viszont félek váltani, másfél éve vagyok a jelenlegi munkahelyen. Előzőleg is amikor kerestem, több, mint 2 hónapig nem hívtak be egy helyre sem. Félek, hogy megint ilyen sokáig nem lenne munkám, hogy az új helyen valami nagyobb gebasz lenne, hogy a feladatokat nem tudnám teljesíteni, meg úgy az egésztől tartok. De a jelenlegi sem jobb, belefásultam. A fizum nem rossz, de lehetne jobb is.

Aki volt ilyen helyzetben, merre lépett, jó döntés volt otthagyni a biztosat a bizonytalanért?


2018. aug. 22. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A sorrend nem jó. ELŐBB kell egy másik melóhely és UTÁNA lépünk ki az előzőből.
2018. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a szakmád. Amit tanultál, amihez értesz, azon a területen mi mást tudnál még csinálni? Annak nincs értelme, hogy x boltból átmész y boltba változatlan feltételekkel és munkakörbe.

Csak jobbért érdemes váltani, ugyanazért nem. Kereshetsz új munkahelyet úgy is, hogy közben dolgozol. Ha behívnak valahova, veszel ki fél nap szabit.

2018. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen első, de az a baj, hogy a legtöbb munkahelyen nem vesznek fel olyat, akire még 1 hónap próbaidő vár.Gondolom mert vagy sürgősen kell az új dolgozó, vagy félnek, hogy próbaidő alatt meggondolja magát.
2018. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

*én pedig halálra unom magam. Kereskedelemben dolgozom.


Ezt hogy csinálod?:D

2018. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet irodán van, nem mindenki eladó...
2018. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg unalmas egy bolti eladó élete, én is csináltam, monoton, megterhelő. Ha árufeltöltő, akkor ugrál össze-vissza, pakol, mint egy robot, ha kasszázik, meg szintén. "Jó napot kívánok! xy ft lesz. Köszönöm. Viszlát" És közben a kezed ugyanazokat a mozdulatokat végzi. Biorobot munka. +A rengeteg idióta ember. Beküldenek a raktárba, kihozatnak veled 5 karton xy terméket, majd benyögik, hogy "Ja, mégsem." és eltűnnek, vagy a pofádba röhögnek.

Én nem bírtam sokáig. Te is válts, keress egy jobb melót, és hagyd ott a francba a mostanit!

2018. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, a legnagyobb probléma az, hogy a legtöbb helyre kb. azonnali kezdéssel keresnek embert, kevesen várják ki, amíg én letöltöm az 1 hónap felmondási időmet.

A munkám kb 70%-a háttérmeló, a többi az eladás. Egy ajándékbolt féleség, emiatt van, hogy 1 nap senki sem jön be, mert ugye az ember nem vesz mindennap ajándékot. Karácsony persze őrültekháza, de az év többi hónapja nagyon unalmas.

2018. aug. 22. 18:43
 8/8 Jojomojo ***** válasza:

Kedves kérdező, én szívesen kipróbálnám magam a te munkakörödben :D

Kellenek a tapasztalatok!!

2018. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!